Open modal
Opublikowano Monday, 08 May 2017 przez Maciej Balcerek
avatar
Chief manager / supervision Skills: prawo, sprzedaż, opiniowanie i pełna obsługa nieruchomości, logistyka,negocjacje, umowy, odpowiedzialność za misję firmy, ostatnie słowo.

Comments: 6 to post “(Polski) Aranżacja kuchni: jaki zlew wybrać?”

 1. avatar prosta122 napisał(a):
  12 May 2017 o godz. 10:46 AM

  Mam wrażenie, że niektórzy teraz stawiają styl i wygląd ponad funkcjonalność. Oczywiście później wnętrze wygląda tak, że mucha nie siada, ale nadaje się co najwyżej do sfotografowania i wstawienia do katalogu a nie do użytkowania. Ja dużo gotuję, myję, szaleję w kuchni… może dlatego mam inne podejście do sprawy.

 2. avatar Judith napisał(a):
  15 May 2017 o godz. 07:57 AM

  Projekty ze zdjęć po prostu piękne :) Kuchnia to moim zdaniem serce domu, więc powinna być zarówno przytulna i bardzo funkcjonalna. Kiedy w końcu będę urządzała swoje własne mieszkanie, to myślę, że właśnie kuchni poświęcę najwięcej uwagi.

 3. avatar joangeee napisał(a):
  15 May 2017 o godz. 11:30 AM

  Wymarzyła mi się biała kuchnia, przyznam, że troszkę zachodu mnie kosztowało znalezienie wszystkich sprzętów białych, ale efekt mi pokazał, że warto było. Oczywiście na przykład z lodówką nie miałam problemu, ale były takie sprzęty, które wcale niełatwo było zamówić.

 4. avatar dusia napisał(a):
  16 May 2017 o godz. 08:58 AM

  Pomyśleć, że kiedyś zlew to po prostu był zlew :) Nikt się nie zastanawiał czy jest ładny, czy pasuje kolorystycznie itp.. Czasy się zmieniają, no i bardzo dobrze według mnie. Myślę, że dla projektantów wnętrz to niezłe wyzwanie odnaleźć się w tym wszystkim.

 5. avatar Kaska napisał(a):
  17 May 2017 o godz. 11:02 AM

  Teraz już wiem, że warto zwrócić uwagę na to, aby zlew był łatwy do utrzymania w czystości. Niestety nieestetyczne zacieki czy plamy bardzo psują efekt, a codzienne gruntowne czyszczenie może być po czasie bardzo uciążliwe.

 6. avatar zielona napisał(a):
  23 May 2017 o godz. 11:26 AM

  Takich dylematów podczas wykańczania mieszkania mnoży się nieskończona ilość. Jaki zlew, w jakim kolorze, jaki piekarni, czy płyta indukcyjna czy kuchenka gazowa… :) Naprawdę niełatwa przeprawa, w dodatku biorąc pod uwagę to, jaki jest teraz wybór w sklepach, to naprawdę można dostać zawrotu głowy.

Leave comment