Open modal
Opublikowano Friday, 02 June 2017 przez Maciej Balcerek
avatar
Chief manager / supervision Skills: prawo, sprzedaż, opiniowanie i pełna obsługa nieruchomości, logistyka,negocjacje, umowy, odpowiedzialność za misję firmy, ostatnie słowo.

Comments: 8 to post “(Polski) Aranżacja sypialni z myślą o zdrowiu: jaki materac wybrać?”

 1. avatar Dominik napisał(a):
  16 June 2017 o godz. 09:15 AM

  Niestety, ale te najzdrowsze i najwygodniejsze materacy niestety są bardzo drogie. Przekonałem się o tym, kupując materac dla mojej mamy, która ma problemy ze zdrowiem i po prostu te zwykłe w ogóle się nie sprawdzały. Szkoda, że nie każdy może pozwolić sobie na spokojny i błogi sen :)

 2. avatar Dorka napisał(a):
  16 June 2017 o godz. 12:34 PM

  A jestem ciekawa co powiecie na łóżko wodne? Kiedyś bardzo dużo się o nich słyszało i były modne, a ostatnio mam wrażenie, że są mniej popularne. A w końcu też zawsze były podkreślane jego zdrowotne właściwości. Ja podczas urządzania sypialni uznałam, że na materacu akurat nie mam zamiaru oszczędzać, więc wybraliśmy jeden z lepszych na rynku.

 3. avatar niezdrowa napisał(a):
  16 June 2017 o godz. 01:46 PM

  Wbrew wszelkim zaleceniom uwielbiam miękkie materace. Wiem, że nie jest to za dobre dla zdrowia, ale po prostu jeśli mam spać na twardej powierzchni, to nie ma najmniejszej szansy na to żebym się wyspała.

 4. avatar daria0 napisał(a):
  19 June 2017 o godz. 08:06 AM

  Każdy jeden z waszych wpisów naprawdę mnie zaskakuje. Można dowiedzieć się tylu rzeczy, co ważniejsze takich, które można i warto zastosować potem w praktyce. Wydaje mi się, że w Polsce za mało zwraca się uwagę na takie “szczegóły”, nic dziwnego, że później wszyscy chodzą “połamani”, czy źle śpią.

 5. avatar WaldiK napisał(a):
  19 June 2017 o godz. 09:01 AM

  Dlatego się zastanawiam, jak niektórzy mogą całe życie spać na rozkładanej kanapie, albo sofie? Takie sprzęty są od tego, żeby od czasu do czasu przenocować znajomych, którzy wpadną do nas w odwiedziny, a nie żeby na czymś takim spać dłużej. Nikt mi nie wmówi, że to jest wygodne. Praktyczne na pewno, jeśli ma się mało miejsca, ale i w tym przypadku można znaleźć jakieś inne, bardziej korzystne dla zdrowia rozwiązanie. Swoją drogą to może być niezłe wyzwanie dla architekta wnętrz?

 6. avatar pizzka napisał(a):
  20 June 2017 o godz. 07:46 AM

  A moim zdaniem na chwilę obecną można znaleźć takie kanapy i sofy, na których z powodzeniem można spać na dłuższą metę. Wiadomo, że łóżko jest lepsze, ale w niektórych kawalerkach ciężko znaleźć miejsce, żeby wcisnąć krzesło, a co dopiero pełnowymiarowe, normalne łóżko.

 7. avatar Ruda napisał(a):
  21 June 2017 o godz. 07:23 AM

  Nie wiedziałam, że są materace, które mają dwie strefy twardości :) Chciałoby się powiedzieć “czego to ludzie nie wymyślą”! Ale jak najbardziej popieram takie podejście, bo wiem, że w przypadku problemów zdrowotnych nawet spanie może być problemem, a odpowiednią dopasowany materac na pewno chociaż trochę pomoże.

 8. avatar felka napisał(a):
  22 June 2017 o godz. 07:44 AM

  Może napiszecie też coś o wyborze pościeli? Bo naprawdę czasami mam problem, jaką wybrać, żeby się nie zrujnować, a żeby jej jakość była zadowalająca? Jaka jest najlepsza i pod jaką najlepiej się śpi? Do tej pory zawsze kupowałam taką z popularnych marketów, a poszukiwania porządniejszej niestety się nie powiodły, bo nie wiedziałam, za co warto zapłacić.

Leave comment