Open modal
Opublikowano Friday, 14 April 2017 przez Maciej Balcerek
avatar
Chief manager / supervision Skills: prawo, sprzedaż, opiniowanie i pełna obsługa nieruchomości, logistyka,negocjacje, umowy, odpowiedzialność za misję firmy, ostatnie słowo.

Comments: 6 to post “(Polski) Grafika w urządzaniu wnętrz, czyli jak uzyskać efekt WOW”

 1. avatar Henruś napisał(a):
  19 April 2017 o godz. 09:39 AM

  Zdecydowanie nie jestem zwolennikiem fototapet. Były modne 10 lat temu i nie powinny już wracać. W ogóle nie przekonują mnie jakieś widoczki w sypialni, ani nawet bajkowe motywy w dziecięcym pokoju. Za to te świetne plakaty na ostatnim zdjęciu totalnie skradły moje serce.

 2. avatar Anita napisał(a):
  19 April 2017 o godz. 12:33 PM

  Rzeczywiście grafiki w ramach są piękne, dodatkowo można wybrać takie, aby odzwierciedlały nasze zainteresowania i charakter. Ja preferuję powiększenia zdjęć na ścianach – właściwie to też pokazuje moje zainteresowania – czyli moje dzieci, bo na nic innego w chwili obecnej nie mam czasu :D

 3. avatar wazniak napisał(a):
  20 April 2017 o godz. 08:16 AM

  Fototapety mają według mnie to do siebie, że potrafią się znudzić. W końcu, jeśli jakiś konkretny widok będziemy oglądać codziennie na całej, dużej ścianie to prędzej czy później się znudzi. A nie jest to obrazek, że można w każdej chwili w minutę zdjąć, albo zastąpić innym.

 4. avatar Zenka0 napisał(a):
  25 April 2017 o godz. 06:12 AM

  A ja nie zgodzę się z przedmówcami i powiem, że mi fototapety bardzo się podobają. Czy to w pokoju dziecięcym z motywami bajkowymi, czy na przykład jakieś gustowne nawet w salonie czy sypialni. Grunt to wybrać taką, która nie będzie męczyła oczu.

 5. avatar Kamila. napisał(a):
  25 April 2017 o godz. 08:26 AM

  Haha, rozśmieszył mnie fragment o przyklejaniu plakatów taśmą. Rzeczywiście za dzieciaka miałam cały pokój obklejony… oczywiście później taśma odchodziła razem z farbą. A teraz w “dorosłym życiu” sama gonię dzieciaki żeby nie kleiły po ścianach. Tym bardziej takie porządniejsze plakaty to świetny pomysł.

 6. avatar Yavanosta napisał(a):
  4 May 2017 o godz. 06:44 AM

  Przed zakupem wybranego zdjecia warto upewnic sie, czy spelnia ono warunki opisane w punkcie ” Jak przygotowac pliki do druku dekoracji wnetrz? “.

Leave comment