Open modal
Opublikowano Friday, 21 April 2017 przez Maciej Balcerek
avatar
Chief manager / supervision Skills: prawo, sprzedaż, opiniowanie i pełna obsługa nieruchomości, logistyka,negocjacje, umowy, odpowiedzialność za misję firmy, ostatnie słowo.

Comments: 8 to post “(Polski) Projektant wnętrz radzi: wybór grzejnika do łazienki”

 1. avatar Toni napisał(a):
  25 April 2017 o godz. 10:02 AM

  Czy jeśli decyduję się na ogrzewanie podłogowe w łazience, to mogę zrezygnować z tradycyjnego grzejnika? Od czego to zależy? W przypadku jego braku jedyne co mnie martwi to fakt, że nie będzie gdzie suszyć ręczników! ;)

 2. avatar ancymon napisał(a):
  26 April 2017 o godz. 10:14 AM

  Przepiękna łazienka na drugim zdjęciu, totalnie w moim stylu. Niestety nie przepadam za modnymi teraz mocnymi połączeniami – na przykład czerń z czerwienią itp. Dla mnie łazienka powinna być schludna, jasna i sprzyjająca odpoczynkowi.

 3. avatar Telimena napisał(a):
  26 April 2017 o godz. 11:39 AM

  Czy mi się wydaje, czy kiedyś w każdym polskim domu był taki sam grzejnik w łazience, bez wydziwiania i komplikowania wszystkiego? :) Teraz idąc do sklepu, można dostać zawrotu głowy wybierając wszystko do mieszkania. Sama nie wiem, czy to dobrze, czy źle.

 4. avatar Izabela napisał(a):
  27 April 2017 o godz. 09:37 AM

  No tak, ale kto powiedział, że na jeden styl było fajnie? Właśnie teraz można tworzyć inspirujące i prawdziwie oryginalne wnętrza, dzięki temu, że jest taki wybór wszystkiego. Rozumiem, że kogoś, kto nie czuje tematu może to męczyć, ale osoby, które kochają aranżację wnętrz, są zachwycone :)

 5. avatar ruda napisał(a):
  27 April 2017 o godz. 10:19 AM

  Niech sobie każdy tak urządza łazienkę, jak mu się podoba. Jedno muszę przyznać, wszystkie projekty, które prezentujecie na swojej stronie, są na niewątpliwie najwyższym poziomie.

 6. avatar Ola napisał(a):
  28 April 2017 o godz. 11:35 AM

  Mnie takie nowoczesne grzejniki się podobają. Niestety zazwyczaj zakup mieszkania i jego wykończenie to ogromne koszty, a im bardziej oryginalne i niezwykle rzeczy, tym więcej kosztują. Podejrzewam, że takie ciekawe grzejniki też nie należą do najtańszych i nie każdy może sobie pozwolić. Sam zamysł super.

 7. avatar trutka napisał(a):
  28 April 2017 o godz. 11:59 AM

  Tak naprawdę każdy pokój jesteśmy w stanie urządzić po kosztach, a w przypadku kuchni i łazienki oczywiście można oszczędzać, tylko zazwyczaj zbytnie oszczędzanie odbije nam się czkawką po jakimś czasie. Piszę to z doświadczenia.

 8. avatar Kija napisał(a):
  4 May 2017 o godz. 07:32 AM

  U mnie w wyborze czegokolwiek do łazienki najważniejszym czynnikiem była oszczędność miejsca. Nawet podczas wyboru grzejnika musiałam wziąć to pod uwagę. Pozdrawiam wszystkich z naprawdę miniaturowymi łazienkami ;)

Leave comment