Open modal
Opublikowano Friday, 09 November 2018 przez Maciej Balcerek
avatar
Chief manager / supervision Skills: prawo, sprzedaż, opiniowanie i pełna obsługa nieruchomości, logistyka,negocjacje, umowy, odpowiedzialność za misję firmy, ostatnie słowo.

Comments: 8 to post “(Polski) Aranżacja kuchni: półki czy szuflady?”

 1. avatar Nikola napisał(a):
  9 November 2018 o godz. 05:08 PM

  Jak jest duża kuchnia to nie ma znaczenia czy szafki czy półki. Wszystko się pomieści.

 2. avatar Ramona napisał(a):
  9 November 2018 o godz. 08:18 PM

  Gdyby mi budżet pozwolił to 70% kuchni bym zrobiła w szufladach. Zdecydowanie są bardziej funkcjonalne. Ale jako że nie mogłam sobie na to pozwolić to mam teraz szafki sporej pojemności (co mnie wkurza) i tylko organizery, wszelkiej maści pojemniki mnie ratują. Dlatego drogie Panie, jeśli nie chcecie codziennie sie irytować poszukując jakiejs rzeczy lepiej zainwestować w szuflady.

 3. avatar Jarek napisał(a):
  10 November 2018 o godz. 06:50 AM

  Czemu kuchnie są takie drogie? Byłem przeszło u 5 stolarzy, którzy wycenili mi kuchnie na ponad 23 tys. zł!!! Czy to jest jakaś mafia że strzelają takimi cenami?

 4. avatar Malwina napisał(a):
  10 November 2018 o godz. 02:12 PM

  Zdecydowanie szuflady, które można podzielić tematycznie. Szafki to zmarnowana przestrzeń.

 5. avatar Jadwiga napisał(a):
  10 November 2018 o godz. 02:57 PM

  Pamiętam kuchnie mojej mamy, taka że sklejki w przypominająca drewno okleiną, gdzie nie było mowy o żadnym blacie kuchennym. To dopiero była konstrukacja. Te głębokie szafki, gdzie w rzędach stały poukładane mąki, cukier, sól. Trzeba było nurkować aby wyciągnąć cokolwiek.

 6. avatar Marko napisał(a):
  11 November 2018 o godz. 10:19 AM

  Moim skromnym zdaniem to jesteśmy sto lat za murzynami jeżeli chodzi o funkcjonalne rozwiązania w kuchni. Jak się ogląda amerykańskie programy o urządzaniu wnętrz, to się widzi różnicę. Mamy stolarzy którzy są po starej szkole i robią te oklepane szafki i szuflady. Z całym szacunkiem dla wszystkich stolarzy. Nie chcę tu nikogo obrażać. Chodzi o to że młode pokolenie nie szkoli się w tym zakresie, nie ćwicząc nowych rozwiązań, a szkoda, bo to przychodowa branża.

 7. avatar Jola napisał(a):
  11 November 2018 o godz. 11:51 AM

  Tak czytam te komentarze i daje się wyczuć że tu sami zwolennicy szuflad są.

 8. avatar Filip napisał(a):
  13 November 2018 o godz. 04:20 PM

  Marko dobrze prawisz. Szkoły zawodowe podupadają, a stolarze nie mają kogo szkolić. Niedługo to nawet tych szafek nie będzie komu robić.

Leave comment