Open modal
Opublikowano Friday, 29 June 2018 przez Maciej Balcerek
avatar
Chief manager / supervision Skills: prawo, sprzedaż, opiniowanie i pełna obsługa nieruchomości, logistyka,negocjacje, umowy, odpowiedzialność za misję firmy, ostatnie słowo.

Comments: 10 to post “(Polski) Aranżacja wnętrz: czego unikać w wąskim korytarzu?”

 1. avatar Kamila a napisał(a):
  29 June 2018 o godz. 02:12 PM

  Na szczęście istnieje stolarz i meble pod wymiar. Wąski korytarz nie stanowi wtedy problemu.

 2. avatar Gabriela napisał(a):
  29 June 2018 o godz. 09:15 PM

  W wąskim korytarzu najlepiej sprawdzają się zabudowy pod wymiar. Nie warto zabudowywać wszystkich półek, niech kilka będzie otwartych. Dzięki temu uniknie się wrażenia ciasnego pomieszczenia.

 3. avatar Poziomka napisał(a):
  30 June 2018 o godz. 03:16 PM

  Przepięknie wygląda cegła w przedpokoju, a przy tym jest niezwykle praktyczna. Przed cegła miałam ciągle ubrudzone i podrapane ściany. A teraz? Wszelkie defekty doskonale się maskują, dodają cegle uroku

 4. avatar Marcel napisał(a):
  1 July 2018 o godz. 07:18 AM

  Lustra to zawsze dobry pomysł w tego typu pomieszczeniach. Czy to powiększone bezpośrednio na ścianie czy jako drzwiod szafy.

 5. avatar Agnes napisał(a):
  1 July 2018 o godz. 11:15 AM

  Pierwsze zdjęcie kradnę na wiosenny remont. Ta cegła wygląda fenomenalnie.

 6. avatar Mick napisał(a):
  1 July 2018 o godz. 03:24 PM

  U mnie sprawdziła się galeria fotografii powieszona na jednej ze ścian korytarza. Optycznie obniżyła sufit, odwracając uwagę od zaburzonych proporcji. Warto też wykorzystać przestrzeń pod samym sufitem, umieszczając tam półki, na których postawimy pudła, np. z zimowymi akcesoriami.

 7. avatar Bemowka napisał(a):
  2 July 2018 o godz. 09:47 AM

  Byłam posiadaczką takiego jednego wąskiego korytarza. W typowej dla PRL i lat 90. boazerii, ale po dość długim czasie oszczędzania udało się ten koszmarek zmienić na marmur. Od tera jestem szczęśliwą posiadaczką przestronnego korytarza. Nie był powiększony, ale optycznie wydaje się być dwa razy większy dzięki jasnym kolorów i odpowiednio zainstalowanym punktom świetlnym.

 8. avatar Aleksandra napisał(a):
  2 July 2018 o godz. 06:19 PM

  W wąskim korytarzu większość z nas skupia się ścianach. A tak naprawdę połowa sukcesu w aranżacji wąskiego korytarza tkwi w podłodze. Różne wzory na podłodze, typu pasy czy szachownica to dobry wybór.

 9. avatar Zyta napisał(a):
  2 July 2018 o godz. 11:10 PM

  Problem z wąskim korytarzem? Ja mam problem z jego brakiem. Żałuję zakupionego mieszkania. Z klatki od razu wchodzę do kuchni z salonem. To jest dobre rozwiązanie na lato, w chłodniejsze miesiące mam problem z okryciem wierzchnim i miejscem na obłocone buty. Walić minimalizm i nowoczesne budownictwo.

 10. avatar Karola napisał(a):
  3 July 2018 o godz. 07:53 PM

  Co za peszek. Długo miałam problem z tego typu korytarzem. Zero pomysłu, zbyt dużo inspiracji. Tkwiłam w przeświadczenie, że nic sensownego nie da się z nim zrobić. A tu proszę, takie ładne zdjęcia, kolejne inspiracje. Najbardziej podoba mi się ten z tapetą w pasy i galerią zdjęć. Jest taki delikatny i kobiecy.

Leave comment