Open modal
Opublikowano Friday, 08 June 2018 przez Maciej Balcerek
avatar
Chief manager / supervision Skills: prawo, sprzedaż, opiniowanie i pełna obsługa nieruchomości, logistyka,negocjacje, umowy, odpowiedzialność za misję firmy, ostatnie słowo.

Comments: 6 to post “(Polski) Aranżacja wnętrz: czemu warto mieć domowe biuro?”

 1. avatar Ilona napisał(a):
  8 June 2018 o godz. 04:41 PM

  Niestety mój mąż ma biuro w sypialni. Gdybym wiedziała jak to się skończy, nigdy bym na to nie pozwoliła. Co wieczór odciagam go od komputera, w bezsenne noce każda chwilę wykorzystuje na pracę. Mnie budzi poswiata od laptopa i nerwowe uderzanie w klawiaturę. Udręka. Także drogie panie zastanówcie się zanim zgodzicie się na takie rozwiązanie.

 2. avatar Ramona napisał(a):
  8 June 2018 o godz. 10:10 PM

  Samodyscypilna ważna rzecz, pamiętam jak marzyłam pracować z domu. Do czasu kiedy mnie to spotkało. Zawsze cos mnie odrysalo od pracy. A to kurier, a to niespodziewanie goście i jeszcze te myśli aby w międzyczasie pranie zrobić, okna umyć albo ugotować coś – to ostatnie strasznie czasochłonne. Nie wiem może faceci inaczej podchodzą do tego tematu.

 3. avatar Freelance lot napisał(a):
  10 June 2018 o godz. 08:24 AM

  Freelancerów coraz więcej, coworking'ów też coraz więcej. Z doświadczenia powiem że lepiej mieć własne biuro w mieszkaniu niż wynajmować tego typu przestrzeń. Z czasem w takim miejscach robi się atmosfera biurowa, a dla osób skupionych strict na pracy to nie sprzyja.

 4. avatar Radzix napisał(a):
  11 June 2018 o godz. 07:12 AM

  Domowe biuro? I jeszcze jako oddzielny pokój? Ja marzę aby wygospodarować chociaż trochę miejsca na biurko. Na 30m2 trudno o cokolwiek.

 5. avatar Pogba napisał(a):
  12 June 2018 o godz. 03:16 PM

  Takie biuro to marzenie każdego faceta. Juz sobie wyobrażam jak pod przykrywką roboty zamykam się w tych czterech ścianach i oglądam mistrzostwa świata. Francja mistrzem świata!

 6. avatar Baśka napisał(a):
  21 June 2018 o godz. 04:37 PM

  @Ramona faceci obowiązki domowe mają gdzieś. Kiedy to my myślimy jak by tu wszystkim życie umilić, oni w tym czasie grają w grę albo oglądają filmiki na YouTube albo oglądają mecze. I to się nazywa ich wielkie zapracowanie. Do tego byłoby im potrzebne biuro, które tak naprawdę powinno nosić nazwę “kącik gier i uciech”.

Leave comment