Opublikowano Friday, 02 December 2016 przez Maciej Balcerek
avatar
Chief manager / supervision Skills: prawo, sprzedaż, opiniowanie i pełna obsługa nieruchomości, logistyka,negocjacje, umowy, odpowiedzialność za misję firmy, ostatnie słowo.

Comments: 15 to post “(Polski) Aranżacje wnętrz: 5 prezentów, które możesz sprawić własnemu mieszkaniu”

 1. avatar Grażyna napisał(a):
  12 December 2016 o godz. 05:48 PM

  Dzień dobry,
  Czy mogę prosić o wskazanie realizacji z której pochodzi ostatnie zdjęcie (aneks kuchenny biel/żółty/drewno)?
  Lub podesłanie do mnie innych zdjęć z tek realizacji właśnie?
  Z góry dziękuję i pozdrawiam,
  G.Milewska

 2. avatar Maciej Balcerek napisał(a):
  13 December 2016 o godz. 10:53 AM

  Zapraszamy do obejrzenia naszego portfolio na http://archiweb.pl/albumy/energiczne-wnetrze,2371/, może inne nasze realizacje też przypadną Pani do gustu :)

 3. avatar Weronika napisał(a):
  14 December 2016 o godz. 02:58 PM

  Popieram pomysł z ramkami na zdjęcia! Tak samo jak książki są naszą wizytówką, tak według mnie zdjęcia w domu bardzo dużo mogą powiedzieć o człowieku.

 4. avatar karol napisał(a):
  15 December 2016 o godz. 03:36 PM

  Ja w prezencie od Świętego Mikołaja chętnie przyjąłbym do swojego mieszkania jakiś duży telewizor :D

 5. avatar Waleria napisał(a):
  20 December 2016 o godz. 10:46 AM

  Kurcze, bez tego mocnego, żółtego elementu właściwie ta aranżacja z ostatniego zdjęcia byłaby nijaka, a tak robi nam się w momencie naprawdę ciekawe i przyjemne wnętrze.

 6. avatar Endrju napisał(a):
  21 December 2016 o godz. 03:12 PM

  Wydaje mi się, że większości osób pracujących przy biurku przydałby się porządny fotel. I najlepiej jakieś szkolenie z tego jak należy na nim siedzieć, aby nie nabawić się problemów. Niestety taki fotel to niemały wydatek.

 7. avatar igiełka napisał(a):
  22 December 2016 o godz. 02:56 PM

  Naprawdę ktoś jeszcze chce mieć fototapety na ścianach? :) Wydawało mi się, że to było modne, ale 10 lat temu. Ten motyw trawy tutaj wygląda fajnie, ale zazwyczaj fototapety prezentują się niestety kiczowato.

 8. avatar Sonja napisał(a):
  27 December 2016 o godz. 08:12 AM

  Fototapety wyglądają kiczowato, jeśli nie umie się wybrać odpowiedniej. Fajnie dopasowana i wkomponowana we wnętrze fototapeta może naprawdę dużo zdziałać i cieszyć oko przez długie lata. Sama już mam jedną w salonie, a teraz jestem na etapie wybierania kolejnej do pokoju mojego dziecka.

 9. avatar Magda napisał(a):
  28 December 2016 o godz. 10:47 AM

  Ramki ze zdjęciami doceniłam jak wyprowadziłam się z domu rodzinnego, teraz nie wyobrażam sobie, że miałyby zniknąć z moich półek. Swoją drogą to przykre, że wszystko zachowuje się na dyskach a nie w formie wywołanych fotografii…Taka pamiątka po latach jest bezcenna.

 10. avatar Krzysztof napisał(a):
  4 January 2017 o godz. 11:23 AM

  Ile bym dał, żeby mieć takie szafy jak na czwartym zdjęciu u siebie w biurze! Według mnie głównym zadaniem podczas urządzania wnętrza powinno być przewidzenie dużej ilości miejsca na przechowywanie. Nic tak nie szpeci mieszkania, jak ogólne zagracenie. Szkoda, że nikt mi nie powiedział zawczasu, że kilka dodatkowych szafek tu i tam będzie dobrym rozwiązaniem.

 11. avatar Ulka napisał(a):
  9 January 2017 o godz. 08:39 AM

  Pościele, ramki na zdjęcia, doniczki… może jestem dziwna, ale dla mnie to najlepsze prezenty :) Jeśli tylko ktoś trochę zna mój gust, to na pewno się ucieszę.

 12. avatar Marta napisał(a):
  10 January 2017 o godz. 11:26 AM

  Z pewnością stylowy fotel bądź designerska lampa przydała by się do mojego mieszkania. Ale po co od razu kupować? Można nadać starym meblom nowego charakteru. Jeżeli sami nie mamy czasu i sił to można oddać taki mebel do punktu renowacji mebli. W Warszawie działa kilka takich punktów. Płacimy tylko za robociznę a otrzymujemy nowy mebel.

 13. avatar Wiki napisał(a):
  11 January 2017 o godz. 10:06 AM

  Święta świętami. Dla mnie czasem sprzyjającym robieniu prezentów mojemu mieszkaniu jest wiosna. Zawsze wtedy mam ochotę odświeżyć wnętrze, czasami decyduję się nawet na zmianę koloru ścian, ale jeśli nie mam ochoty na drastyczne zmiany, to kupuję nowe dodatki, ozdoby :)

 14. avatar Tosia napisał(a):
  12 January 2017 o godz. 02:03 PM

  Księgozbiór rzeczywiście wymaga odpowiedniej oprawy i przede wszystkim wystarczającej ilości miejsca. Mimo że dwoiłam się i troiłam, aby jakoś pomieścić wszystkie moje pozycje w mieszkaniu, to niestety z bólem serce musiałam pozbyć się około 1/3 mojej kolekcji.

 15. avatar Trusia napisał(a):
  18 January 2017 o godz. 11:25 AM

  Poruszyliście ciekawy temat oświetlenia we wnętrzach. Nie wiem, jakie są ogólne zalecenia, ale odwiedzając mieszkania znajomych czasami od “agresywnego” światła po dłuższym czasie zaczyna boleć mnie aż głowa. Sama preferuję delikatne światło, wręcz półmrok, ale też nie wiem, czy to jest zdrowe.

Leave comment