Opublikowano Friday, 13 May 2016 przez Maciej Balcerek
avatar
Chief manager / supervision Skills: prawo, sprzedaż, opiniowanie i pełna obsługa nieruchomości, logistyka,negocjacje, umowy, odpowiedzialność za misję firmy, ostatnie słowo.

Comments: 8 to post “(Polski) Architekt wnętrz radzi: jaki układ kuchni wybrać?”

 1. avatar Andrea napisał(a):
  14 May 2016 o godz. 10:37 AM

  Fajnie się czyta jednak nie każdy ma możliwość wyboru. Ja mam tak małą kuchnię, że nie mogłabym sobie pozwolić w niej na jakiekolwiek szaleństwo. Meble oraz sprzęt mam po prawej oraz lewej stronie – zajmują całe ściany ponieważ ograniczają mnie wejścia do kuchni jak i z kuchni do łazienki.

 2. avatar Basia napisał(a):
  15 May 2016 o godz. 03:28 PM

  To u mnie zgadza się aż jedno a mianowicie ten trójką roboczy. Jednakże mam tak małą kuchnię, że wyszło to przez przypadek bo na nic więcej sobie w kuchni pozwolić nie mogę. Szkoda,że nie mam większej :(

 3. avatar Dawid napisał(a):
  15 May 2016 o godz. 08:28 PM

  Ja mam taki dwurzędowy układ kuchni i nie zgodzę się z brakiem szafek narożnych gdyż takie posiadam. Jak dla mnie dużo zależy od doboru odpowiednich mebli w tej kwestii. Ale przyznam rację, że taki układ jest bardzo wygodny i praktyczny.

 4. avatar Dolores napisał(a):
  18 May 2016 o godz. 06:19 AM

  Mi strasznie podoba się układ G (nawet nie wiedziałam, że tak się nazywa). Niestety gdybym chciała taki zrobić u siebie zajęłoby to znaczną część salonu, ponieważ mam otwartą kuchnię na salon przedzieloną barkiem. Ale zapytam z ciekawości – decydując się na układ G chciałabym mieć na tej wysepce płytę indukcyjną a wiadomo, że znajduje się ta wysepka mniej więcej pośrodku kuchni. Jak w takim wypadku zamontować okap kuchenny bo kominowy raczej nie wchodzi w grę a znając pochłaniacze pary nie są one skuteczne na długo.

 5. avatar Sabrina napisał(a):
  24 May 2016 o godz. 05:51 PM

  Ja mam taki układ w kształcie G i wcale nie jestem z niego zadowolona. Fakt, prezentuje się ładnie ale lodówka, kuchenka, piekarniki czy też zmywarka są porozrzucane po całej kuchni tak, że nieraz trzeba ładnie się nabiegać od jednego do drugiego. Jedynym plusem jest wysepka, na której zamontowana mam płytę indukcyjną, a po obu jej stronach mieszczą się blaty kuchenne – z jednej strony są przy Nim krzesła z drugiej blat służy do przygotowania posiłków.

 6. avatar Danielek napisał(a):
  26 May 2016 o godz. 11:18 AM

  Ja mam taki dwurzędowy układ kuchni ze względu na to, że jest malutka :/ Fakt jak się odwracam tak mam wszystko pod ręką i biegać nie muszę ale jeśli chodzi o przygotowanie większej ilości dań np. robiąc imprezę w domu to jest tragedia. Nawet dwie osoby w takiej kuchni to za dużo i robi się ciasnota straszna.

 7. avatar Bellona napisał(a):
  29 May 2016 o godz. 09:09 PM

  U mnie króluje układ U ze względu na ślepa kuchnię. Co prawda brakuje tego okna ale, daje mi to większą ilość przestrzeni do zagospodarowania. I w taki oto sposób centrum mojej kuchni zajmuje lodówka znajdująca się bezpośrednio naprzeciw wejścia do niej.

 8. avatar dekoori napisał(a):
  16 August 2018 o godz. 01:51 PM

  Nic tak optycznie nie zmniejsza pomieszczenia, jak ciemny kolor ścian :) Odkąd mam beżowe kafelki, kuchnia wygląda zupełnie inaczej :)

Leave comment