Open modal
Opublikowano Friday, 05 July 2019 przez Maciej Balcerek
avatar
Chief manager / supervision Skills: prawo, sprzedaż, opiniowanie i pełna obsługa nieruchomości, logistyka,negocjacje, umowy, odpowiedzialność za misję firmy, ostatnie słowo.

Comments: 11 to post “(Polski) Czy mieszkanie na Wilanowie się opłaca?”

 1. avatar Pit napisał(a):
  5 July 2019 o godz. 07:33 PM

  Kiedyś po Wilanowie hasały zające i bażanty, a po horyzont ciągnęły się pola kapusty. A jak jest dziś? Zdania są podzielone. Według mieszkańców Miasteczka Wilanów mucha nie siada, no bo to już nie wieś a mała metropolia…

 2. avatar Lidia napisał(a):
  5 July 2019 o godz. 08:30 PM

  Każdy warszawski słoik rozważał kiedyś wynajmę lub zakup mieszkania na Wilanowie. Chciał poczuć ten prestiż, ale nie każdemu się udaje. Niestety kwestia finansowa jest tu kluczowa.

 3. avatar Michau napisał(a):
  6 July 2019 o godz. 09:21 AM

  Na Wilanowie mieszka aspirująca klasa średnia i kłaniam im się nisko, za tą determinację i upór jaki wkładają w spłacanie tego kredytu bądź kilku kredytów. Warszawie potrzebni są tacy ludzie.

 4. avatar Wanda napisał(a):
  6 July 2019 o godz. 12:49 PM

  Chciałabym mieszkać na Wilanowie, jest zadbane, czyste i bezpieczne

 5. avatar Daria napisał(a):
  7 July 2019 o godz. 11:01 AM

  To oczywiste że na atrakcyjność Wilanowa wpływa piękna okolica, bliskość terenów rekreacyjnych oraz dostęp do miejskiej infrastruktury, a przede wszystkim atrakcyjne budownictwo. Wszystko zaplanowane od początku, nowe, więc co ma się nie podobać…

 6. avatar Daria napisał(a):
  7 July 2019 o godz. 02:27 PM

  Wilanów nie jest typowym blokowiskiem. Wilanów to bowiem przemyślany zespół kwartałów, które poprzecinane są osiami widokowymi. Na jego terenie znaleźć można ciekawe rozwiązania architektoniczne, w których opracowaniu brali udział profesjonalni urbaniści. To daje mu spora przewagę w odniesieniu do pozostałych dzielnic Warszawy.

 7. avatar Paulina napisał(a):
  9 July 2019 o godz. 08:28 AM

  Mieszkam na Wilanowie, który cenię za łatwą dostępność do punktów usługowych. Czuję się tu jak w małym miasteczku, mam swoje ulubione trasy rowerowe, zaprzyjaźnione Panie w sklepach, z sąsiadami mówimy sobie dziwne dobry, jesteśmy sobie życzliwi. Nie wiem co by musiało się stać abym opuściła to miejsce.

 8. avatar Fibi napisał(a):
  9 July 2019 o godz. 01:06 PM

  Warto zauważyć że rangę Wilanowa podnoszą jej mieszkańcy, którzy dbają o przestrzeń publiczną, angażują się w inicjatywy społeczne takie jak sadzenie drzew, dbanie o zieleń. Miejsce tworzą ludzie, a nie budynki.

 9. avatar Joe napisał(a):
  10 July 2019 o godz. 02:12 PM

  Zgadzam się z tym co napisała Fibi, że miejsca tworzą ludzie. Też mam swoją zgraną paczkę przyjaciół, bez których miejsce w którym mieszkam nie byłoby takie wyjątkowe.

 10. avatar Karol napisał(a):
  14 July 2019 o godz. 08:33 PM

  Wszyscy zapominacie o jednym, ważnym fakcie, mieszkanie na Wilanowie to miejsce jedynie dla zmotoryzowanych. Funkcjonujące linie autobusowe nie są wystarczające.

 11. avatar Hubertus napisał(a):
  15 July 2019 o godz. 10:21 AM

  No i wadą są oczywiście wysokie ceny za m2. Za prestiż trzeba zapłacić. Niestety

Leave comment