Open modal
Opublikowano Friday, 21 July 2017 przez Maciej Balcerek
avatar
Chief manager / supervision Skills: prawo, sprzedaż, opiniowanie i pełna obsługa nieruchomości, logistyka,negocjacje, umowy, odpowiedzialność za misję firmy, ostatnie słowo.

Comments: 12 to post “Finishing kitchen interiors with a view to cooking together”

 1. avatar kosia napisał(a):
  24 July 2017 o godz. 06:38 AM

  Wydaje mi się właśnie, że wyspa będzie najlepszym rozwiązaniem, jeśli zakładamy, że będziemy chcieli gotować całą rodziną. Ogólnie dobrze, że zwracacie uwagę na funkcjonalność, bo według mnie jest ona najważniejsza w kuchni. Nawet jeśli gotować mają tylko dwie osoby, albo nawet jedna, to i tak układ i ilość miejsca mają ogromne znaczenie.

 2. avatar jaskola22 napisał(a):
  24 July 2017 o godz. 09:13 AM

  W teorii to dużo można by opowiadać jak najlepiej urządzić kuchnię, żeby nawet i pół pułku wojska się zmieściło. Trzeba jednak pamiętać, że przeciętny Polak przejmuje się kosztami, albo ogranicza go miejsce. Niestety wiem po sobie, że urządzanie kuchni to nietania zabawa i chcąc nie chcąc z wielu rzeczy musieliśmy siłą rzeczy zrezygnować.

 3. avatar Kasia napisał(a):
  25 July 2017 o godz. 06:24 AM

  Pierwsza kuchnia to po prostu marzenie, te żółte elementy są świetne, w połączeniu z takim naturalnym drewnem i tą bielą, eh! Jest super. I widać, że dużo miejsca do działania. Jakoś nigdy nie byłam fanką wysepek czy ogólnie takich wystających elementów w kuchni, ale chyba powoli się przekonuję, bo tutaj akurat wygląda to super.

 4. avatar dola napisał(a):
  25 July 2017 o godz. 10:31 AM

  Naprawdę dziwię się ludziom, którzy funkcjonują w blokach z kuchnią wielkości metr na metr, gdzie jak jest więcej niż jedna osoba, to ciężko jest się nawet obrócić. Jeszcze gorsze są kawalerki, gdzie aneks kuchenny jest w przedpokoju właściwie z jednym palnikiem i lodówką wielkości A4.

 5. avatar Tysia napisał(a):
  26 July 2017 o godz. 06:17 AM

  Wydaje mi się, że każda propozycja z powyższych zdjęć jest bardzo przestronna. Ale chyba najbardziej w mój gust trafia ta z trzeciego zdjęcia, może dlatego, że zawsze marzyła mi się biała kuchnia. No i cegła na ścianie totalnie skradła moje serce, to jest coś, co naprawdę bardzo lubię. Za to na drugim zdjęciu kolor kanapy jest obłędny.

 6. avatar Ania napisał(a):
  26 July 2017 o godz. 10:47 AM

  Mi urządzanie kuchni sprawiło najwięcej radości spośród wszystkich pomieszczeń w mieszkaniu. Z drugiej strony trzeba naprawdę nad wszystkim trzy razy się zastanowić, bo o ile zmiany na przykład w sypialni można wprowadzać od ręki, kiedy nam się zachce (przemalowanie ściany itp. to nie problem), o tyle płytek w kuchni czy sprzętu AGD tak łatwo i tanio nie wymienimy.

 7. avatar Dorota napisał(a):
  27 July 2017 o godz. 06:41 AM

  Wydaje mi się, że kuchnia to takie miejsce, w którym architekci wnętrz mają ogromne pole do popisu, jeśli chodzi o funkcjonalność i ułatwianie życia swojemu klientowi. Mam rację?

 8. avatar mychaa napisał(a):
  27 July 2017 o godz. 09:17 AM

  Uwielbiam taką krzątaninę w kuchni z całą rodziną, ale rzeczywiście wtedy ilość miejsca ma bardzo duże znaczenie. O ile sypialnię naprawdę mogę mieć w rozmiarze mini – przytulną i mieszczącą jedynie łóżko. O tyle w kuchni potrzebna jest przestrzeń, bo jakby nie było to serce domu :)

 9. avatar Olka napisał(a):
  28 July 2017 o godz. 08:31 AM

  Rzeczywiście tak to trochę jest, że gotowanie stało się modne (absolutnie nie uważam, żeby było w tym coś złego). Nie zdziwiłabym się, gdyby niektórzy ludzie urządzali swoją kuchnię tak, żeby zdjęcia na Instagrama ładne wychodziły ;) Dla mnie to wszystko jest trochę przesadne. Owszem – odżywiać się zdrowo, zwracać uwagę na produkty, ale nie róbmy z tego jakiejś religii…

 10. avatar Kamilos napisał(a):
  1 August 2017 o godz. 09:15 AM

  Jestem facetem, a w kuchni spędzam naprawdę dużo czasu, po prostu lubię gotować. Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że rozplanowanie w tym pomieszczeniu wszystkiego tak, żeby było jak najbardziej wygodnie to prawdziwa sztuka. Ja zdałem się na profesjonalistów i w ogóle nie żałuję, Sam na pewno nie stworzyłbym kuchni, która jest aż tak funkcjonalna.

 11. avatar Dosiaa48 napisał(a):
  1 August 2017 o godz. 10:08 AM

  My niestety mieliśmy na tyle małą kuchnię w naszym mieszkaniu w bloku, że nijak nie byliśmy w stanie zaplanować wszystkiego tak, aby przynajmniej te podstawowe sprzęty się zmieściły. Jako ostatnią deskę ratunku zgłosiliśmy się do architekta wnętrz i nagle okazało się, że rozwiązań i możliwości jest masa. Zmysłu i talentu do urządzania nie zastąpi się niczym innym.

 12. avatar Patrycja napisał(a):
  11 August 2017 o godz. 06:28 AM

  Rozwiązanie jakim jest kuchnia z wyspą sprawdza się w każdym przypadku idealnie! Oczywiście musimy mieć dużą wolną przestrzeń, jednakże efekt końcowy jest bardzo ciekawy. Do tego sprzęt AGD w zabudowie i lepszego rozwiązania nie widzę :)

Leave comment