Open modal
Opublikowano Friday, 28 June 2019 przez Maciej Balcerek
avatar
Chief manager / supervision Skills: prawo, sprzedaż, opiniowanie i pełna obsługa nieruchomości, logistyka,negocjacje, umowy, odpowiedzialność za misję firmy, ostatnie słowo.

Comments: 9 to post “(Polski) Jak urządzić wąską łazienkę? 5 prostych trików”

 1. avatar Tadeusz napisał(a):
  28 June 2019 o godz. 04:20 PM

  Patent z ustawieniem wszystkiego po jednej stronie ściany się sprawdza. Wystarczy mieć wyznaczony ciąg komunikacyjny i wszystko staje się prostsze.

 2. avatar Agata napisał(a):
  28 June 2019 o godz. 07:14 PM

  Problemem wielu wąskich łazienek są zbyt ciemne kolory i źle dobrane światło. Wystarczy zmienić te dwie rzeczy i od razu wnętrze dostaje przestrzeni.

 3. avatar Wicenna napisał(a):
  29 June 2019 o godz. 07:39 AM

  Z dużymi lustrami jest ten kłopot, że trzeba fachowców wynająć do jego osadzenia. A i też ostrzegają że tafla lustra może peknąć przy pracy. Trochę drogo wynosi ten pomysł.

 4. avatar Ania napisał(a):
  29 June 2019 o godz. 11:52 AM

  Moja koleżanka ma naprawdę śliczną łazienkę w lustrach. Jedna ściane od podłogi po sam sufit zakrywa lustro. Problem w tym że jej malutkie dzieci co chwila ja ślinią i malują kredkami, z czego nie jedna rysa już powstała. A pamiętam jak się cieszyła z projekyu łazienki i wykonania. Teraz stwierdza że to nie jest dobre rozwiązanie dla rodzin z dziećmi.

 5. avatar Bonita napisał(a):
  29 June 2019 o godz. 05:19 PM

  Może i wisząca ceramika jest zgrabniejsza, to nie mogę patrzeć na te odkryte rury pod spodem, strasznie mnie to drażni.

 6. avatar Piotr napisał(a):
  30 June 2019 o godz. 12:24 PM

  Nie rozumiem, dlaczego ludzie przechowują w lazience chemię do czyszczenia. Panuje tam wilgoć i nagle skoki temperatur, co przy niewielkim rozsczelnienu opakowania doprowadza do rozprzestrzeniania się związków chemicznych, nie tylko przez układ oddechowy, ale i przez skórę.Wiem, bo na ćwiczeniach w laboratorium przeprowadzalismy doświadczenie zachowania się tego typu chemii w warunkach domowych. Czemu nigdzie nie ma artykułów o tym, żeby nie trzymać tego w łazienkach.

 7. avatar Marteczka napisał(a):
  1 July 2019 o godz. 08:04 AM

  Jak już to zamiast wanny, nie prysznic a kabina walk-in. O wiele mniej miejsca zajmuje Panie ekspercie…

 8. avatar Tracy napisał(a):
  1 July 2019 o godz. 09:00 AM

  Mała łazienka wygląda pięknie w drewnie. Także ten patetnt z pewnością sparwdiz się w wąskich łazienkach. Drewno wprowadza przytulny i odprezajace klimat, i całkowicie zapomnimy o klaustrofobii…

 9. avatar Tatiana napisał(a):
  2 July 2019 o godz. 01:37 PM

  Mała łazienka powinna być abstrakcyjna. Tam musi się dużo dziać aby dać wrażenie większe przestrzeni. Ja w swojej mini lazince położyłam patchworkowy płytki, efekt fenomenalny.

Leave comment