Open modal
Opublikowano Friday, 05 April 2019 przez Maciej Balcerek
avatar
Chief manager / supervision Skills: prawo, sprzedaż, opiniowanie i pełna obsługa nieruchomości, logistyka,negocjacje, umowy, odpowiedzialność za misję firmy, ostatnie słowo.

Comments: 10 to post “(Polski) Klamka zapadła. Rodzaje klamek i ich rola w aranżacji wnętrz”

 1. avatar Aneta napisał(a):
  5 April 2019 o godz. 12:08 PM

  Ostatnio jestem pod wrażeniem okrągłych klamek. W Polsce są mało popularne ale byłam ostatnio na Bali i tam nie mogłam wyjść z podziwu tych okrągłych, zdobionych klamek. W hotelu którym byłam miały wyrzeźbione jego logo. Po prostu wow

 2. avatar Zofija napisał(a):
  5 April 2019 o godz. 04:28 PM

  Nie zwracałam uwagi na klamki dopóki nie zaczęłam urządzać własnego mieszkania, wtedy dopiero zaczęłam się przyglądać klamką wszędzie.

 3. avatar Bezka napisał(a):
  5 April 2019 o godz. 07:31 PM

  Też nie zdawałam siebie sprawy, że do mieszkania trzeba też wybrać klamki. Zawsze sądziłam, że są w komplecie z drzwiami i że trzeba za nie dodatkowo płacić! A to nie mały wydatek.

 4. avatar Bursky napisał(a):
  5 April 2019 o godz. 09:45 PM

  Niestety co efektowniejsze klamki tym droższe, ale czego się robi dla dobrego wrażenia.

 5. avatar Maria napisał(a):
  6 April 2019 o godz. 10:14 AM

  Coraz częściej w sklepach budowlanych zauważam, że pojawia się moda na łączenie różnych materiałów w klamce, np. szyld stalowy a uchwyt drewniany. To bardzo ciekawe rozwiązanie. Czekam, aż pojawi się więcej opcji do wyboru i wymienię sobie klamki.

 6. avatar Paulla napisał(a):
  6 April 2019 o godz. 02:13 PM

  Tyle klamek do wyboru, a i tak największą popularnością cieszą się klamki z aluminium bo potrafią imitowac inne materiały, o bardzo prostym kształcie uchwytów opartym na planie wydłużonego prostokąta czy łuku. Jak widać kierujemy się ponadczasowością i uniwersalnością.

 7. avatar Septon napisał(a):
  7 April 2019 o godz. 07:36 PM

  Dobierając klamki najlepiej jest wybrać takie same do wszystkich drzwi – zwłaszcza gdy wszystkie są widoczne na tym samym poziomie. Moja Cersey zaszalała sobie i wybrała każdą inną. Teraz oboje cierpimy.

 8. avatar Bernadett napisał(a):
  10 April 2019 o godz. 10:03 AM

  Przyjęło się, że dopełnieniem nowoczesnych drzwi pokojowych są proste klamki o bardzo oszczędnej, zdyscyplinowanej formie.

 9. avatar Meghan napisał(a):
  14 April 2019 o godz. 06:53 AM

  Nie każdy zdaje sobie sprawę, że klamki są najczęściej używanymi przedmiotami w domu, dlatego o ich czystości powinniśmy pamiętać w szczególności, ale ilu z nas tak naprawdę zwraca na to uwagę i je przeciera chociaż raz w tygodniu, jak podłogi czy kurz?

 10. avatar Krychu napisał(a):
  17 April 2019 o godz. 12:07 PM

  Klamka powinna pasować zarówno do dłoni osoby dorosłej, jak i dziecięcej. Niestety w moim starym mieszkaniu były bardzo nieporęczne klamki, że dziecko nawet z łazienki nie mogło wyjść.

Leave comment