Open modal
Opublikowano Friday, 18 January 2019 przez Maciej Balcerek
avatar
Chief manager / supervision Skills: prawo, sprzedaż, opiniowanie i pełna obsługa nieruchomości, logistyka,negocjacje, umowy, odpowiedzialność za misję firmy, ostatnie słowo.

Comments: 9 to post “(Polski) Nowe inwestycje deweloperskie mają za cienkie ściany?”

 1. avatar Marek napisał(a):
  5 January 2019 o godz. 05:21 PM

  Huk za ścianą jeszcze zaniosę, ale ten odgłos chodzenia dobiegający z sufitu doprowadza mnie do paranoi. Podłóg też dobrze nie wyciszają. To co dla jednych jest podłogą, dla innych jest sufitem…

 2. avatar Weronika napisał(a):
  6 January 2019 o godz. 08:09 AM

  To ja jestem tym co piątym Polakiem, który narzeka na hałasy zza ściany. Najgorsze jest to że wydawało mi się że zakupiłam mieszkanie na spokojnym osiedlu, a tu mieszkanie studenckie obok. Zero poszanowania dla ciszy nocnej.

 3. avatar Micha napisał(a):
  7 January 2019 o godz. 11:27 AM

  Czemu deweloperzy nie używają materiałów spełniających wymogi akustyczne? Od czego jest inspektor budowy? Chyba właśnie od tego żeby pilnować takich rzeczy. A potem ktoś odbiera te budynki, daje pozwolenie na zamieszkanie, a potem ludzie się męczą. Po co to prawo budowlane jest, jak wszyscy budują po swojemu!?

 4. avatar Patrycja napisał(a):
  10 January 2019 o godz. 02:32 PM

  Ładnie to ujeliście "wyciszenie instalacji sanitarnej". Moi budowlańcy nie znali tego określrniam. Po prostu słyszę jak się woda po rurach leje. I nie mieszkam w bloku, tylko w domku jednorodzinnym. Mąż i ja na budowlańce się nie znamy, nawet ich o to nie zapytaliśmy, bo skąd mieliśmy wiedzieć.

 5. avatar Roman napisał(a):
  13 January 2019 o godz. 07:26 AM

  Wyłożenie ścian materacami powinno pomóc he he

 6. avatar Franek napisał(a):
  13 January 2019 o godz. 02:51 PM

  Jak się cieszę, że mieszkam w kamienicy. Tam ściany są wystarczająco grube. Mogę czuć się całkowicie swobodnie i nie martwić się o prywatność.

 7. avatar Mickey napisał(a):
  20 January 2019 o godz. 11:25 AM

  Taki już urok mieszkań. Nawet tv nie trzeba włączać, aby doznać trochę rozrywki. Można zacząć pisać scenariusze do "Trudne sprawy" i "Dlaczego ja".

 8. avatar Renata napisał(a):
  21 January 2019 o godz. 09:39 PM

  Moim zdaniem to kwestia mebli. Kiedyś cała ścian była zakryta meblościanką. Każdy je miał i każdy w pewien sposób wygłuszał swoje mieszkanie, taki parawan ochronny. Taka dodatkowa ściana dźwiękoszczelna. Teraz panuje minimalizm, mało tego typu mebli, więc dźwięki się noszą.

 9. avatar FreeG napisał(a):
  29 January 2019 o godz. 04:50 PM

  Z drzwiami do mieszkania jest podobny problem. Te antywłamaniowe oparte są na szkielecie stalowym i obite blachą, taką najzwyklejszą. I w ten sposób słychać każdy szelest na klatce. Coś strasznie irytujacego.

Leave comment