Open modal
Opublikowano Friday, 05 January 2018 przez Maciej Balcerek
avatar
Chief manager / supervision Skills: prawo, sprzedaż, opiniowanie i pełna obsługa nieruchomości, logistyka,negocjacje, umowy, odpowiedzialność za misję firmy, ostatnie słowo.

Comments: 9 to post “(Polski) Okiem architekta wnętrz: jaki był 2017 rok?”

 1. avatar Reni J napisał(a):
  6 January 2018 o godz. 10:39 AM

  Jestem zdziwiona, że w roku 2017 powróciły tapety do łask. I to jeszcze takie wymowne jak ta na zdjęciu powyżej. W pokoju dziecięcym jak najbardziej mile widziana tapeta z motywem postaci z bajek, w sypialni również jestem w stanie zaakceptować tapetę, ale żeby w salonie i to jeszcze na drzwiach przesuwnych? Pierwszy raz się z tym spotykam. Brawo za odwagę, ale wróżę szybki koniec tej tapecie.

 2. avatar Atomic napisał(a):
  8 January 2018 o godz. 07:20 AM

  "Fototapeta jest idealna, bo jako pierwsza skupia uwagę naszych gości" zwłaszcza taka jaką pokazaliście na zdjęciach. Jaką trzeba być osobą żeby walnąć sobie coś takiego na ścianie. Zakładam, że nie mieszka tam słodka parka, a raczej ludzie o mocnych nerwach.

 3. avatar Jerzy napisał(a):
  12 January 2018 o godz. 08:15 AM

  Ubiegły rok upłynął z pewnością pod znakiem booomu budowlanego. Ponoć tyle mieszkań się nabudowało jak nigdy wcześniej. Mało tego, nieruchomości idą jak świeże bułki. Tylko kto to wszystko wykończy? Już jest problem z terminem na ten rok u profesjonalnych ekip remontowych.

 4. avatar James napisał(a):
  19 January 2018 o godz. 06:08 PM

  Rok 2017 zdecydowanie należał do betonu architektonicznego i cegły. I wcale mnie nie smuci fakt, że coraz więcej spotykam tych materiałów w domach znajomych, bo każdy interpretuje go na własny na sposób. A to w przedpokoju, w salonie, łazience a nawet sypialni. A najbardziej przypadły mi do gustu meble z betonu.

 5. avatar Oliver napisał(a):
  20 January 2018 o godz. 02:26 PM

  Dla mnie 2017 rok upłynął pod znakiem ideologi hygge, czyli domowego błogostanu. W moim domu postawiłem na przytulne oświetlenie, ciepła barwa i lekko przydymione. A zamiast jednego głównego światła, rozproszyłem go na kilka mniejszych punktów świetlnych w różnych zakątkach danego pokoju. Kolejnym akcentem były naturalne materiały, czyli drewno i wiklina.

 6. avatar Kygo napisał(a):
  26 January 2018 o godz. 12:16 PM

  Zdemaskowanie fikcyjnych apartamentów – brzmi jak jeden z odcinków magazynu śledczego. Prawda jest taka, że wszyscy nadużywają słowa "apartament" i to nie tylko deweloperzy, ale również agencje nieruchomości pośredniczące w wynajmie. Może myślą schematem, że skoro nazwa jest przednia to mogą sobie więcej policzyć. Być może. Ktoś na pewno się skusi.

 7. avatar Toto napisał(a):
  27 January 2018 o godz. 10:04 PM

  Moim zdaniem rok 2017 był rokiem sztywnych wnętrz, typowo salonowych na pokaz.

 8. avatar Dejw napisał(a):
  31 January 2018 o godz. 05:18 PM

  Miałem okazję kłaść płytki w kształcie heksagonów i przyznam, że efekt końcowy jest niesamowity. Kształty jakie można nimi osiągnąć są mega – płytki zaczynają się na podłodze i płynnie przechodzą na ścianę tworząc wzór ścieżki. Szkoda, że nie mogę załączyć zdjęć, bo efekt zachwyca.

 9. avatar Planet napisał(a):
  4 February 2018 o godz. 06:22 PM

  W 2017 roku miała być modna butelkowa zieleń. I co się z nią stało? Jak sądzę nic, bo nikt nie odważył się wprowadzić tego koloru do swojego mieszkania. My Polacy jesteśmy raczej tradycyjni. Mile przyjęliśmy styl skandynawski a niektórzy pragnąc luksusu pokusili się na styl glamour mniej lub bardziej gustowny. Nie wiele nam potrzeba, byle było ładnie i czysto.

Leave comment