Open modal
Opublikowano Friday, 04 August 2017 przez Maciej Balcerek
avatar
Chief manager / supervision Skills: prawo, sprzedaż, opiniowanie i pełna obsługa nieruchomości, logistyka,negocjacje, umowy, odpowiedzialność za misję firmy, ostatnie słowo.

Comments: 7 to post “First degree to hell? Stairs in interior design”

 1. avatar Kasia Dz napisał(a):
  8 August 2017 o godz. 09:03 AM

  No proszę, nie miałam pojęcia, że istnieją takie nazwy :) Schody według mnie tak, jak zresztą piszecie, nadają fajnego charakteru w przestrzeni, wydaje mi się, że ją ocieplają. Jedyne czego jestem ogromnym przeciwnikiem, to schody kręcone. Zaoszczędzenie miejsca kosztem bezpieczeństwa i komfortu? Ja mówię nie! Niejednokrotnie widziałam takie schody, na których widok wszyscy reagowali “ojeej”.

 2. avatar Dioniz napisał(a):
  8 August 2017 o godz. 11:50 AM

  Piszecie, że coraz więcej osób interesuje się lokalami dwupoziomowymi. A z drugiej strony wydaje mi się, że w przypadku domów jest zupełnie inaczej. To znaczy, największą popularnością cieszą się domy jednopoziomowe, niskie i rozległe. Molochy wyszły z mody już jakiś czas temu.

 3. avatar dalida21 napisał(a):
  8 August 2017 o godz. 01:03 PM

  Nie jestem fanką połączenia stali i drewna, a jednak w Waszym wykonaniu prezentuje się to bardzo dobrze. U mnie na szczęście problem ze schodami odszedł, bo zdecydowaliśmy się na niewielki jednopoziomowy dom. Wiadomo, że każde rozwiązanie ma swoje plusy i minusy, ale i tak uważam, że był to bardzo dobry wybór.

 4. avatar Karol napisał(a):
  9 August 2017 o godz. 06:13 AM

  Zacząłem interesować się tematem, kiedy stawialiśmy dom i w poszukiwaniu inspiracji przekopywałem internet. Jedno jest pewne, czasami schody przypominają istne dzieła sztuki. Warunkiem jest tylko odpowiednia ilość pieniędzy i miejsca. Ale ja nie szedłbym w takie skrajności, klasyczne, drewniane schody jak najbardziej są w porządku. Przy małym dziecku raczej niewiele poza bezpieczeństwem się liczy :)

 5. avatar Tonny napisał(a):
  9 August 2017 o godz. 01:34 PM

  Te metalowe barierki przy schodach na pierwszym zdjęciu mi się nie podobają. Według mnie bardziej pasują do jakiegoś zakładu/sklepu, ale na pewno nie do przytulnego domu :)

 6. avatar Gryzka napisał(a):
  10 August 2017 o godz. 01:45 PM

  Drewno, drewno i jeszcze raz drewno :) Zachwyca mnie to, że wyraźnie można zaobserwować, że drewno wraca do łask. Z tego, co kojarzę, to nawet był wpis na waszym blogu, który tego dotyczył. Dla mnie świetnie nawet jego wykorzystanie w łazience jest moim zdaniem genialnym pomysłem. Nic tak nie ociepla wnętrza.

 7. avatar Dorian napisał(a):
  11 August 2017 o godz. 09:30 AM

  Rzeczywiście, jeśli mamy do zagospodarowania bardzo niewielką przestrzeń to trzeba się nieźle nagimnastykować, żeby odpowiednio wkomponować w nią schody. W takie przypadkach właśnie raczej zdecydowałbym się na współpracę z profesjonalistami.

Leave comment