Open modal
Opublikowano Friday, 25 January 2019 przez Maciej Balcerek
avatar
Chief manager / supervision Skills: prawo, sprzedaż, opiniowanie i pełna obsługa nieruchomości, logistyka,negocjacje, umowy, odpowiedzialność za misję firmy, ostatnie słowo.

Comments: 8 to post “(Polski) Podsumowanie 2018: jaki był dla nas poprzedni rok?”

 1. avatar Marianka napisał(a):
  25 January 2019 o godz. 06:09 PM

  Uroczy ten dom pokazowy, niczym letniskowy dom pokazowy. Odnalazłabym się w nim. Ten błękit, drewno, biel chwytają za serce. Jeszcze te pokoje, takie naturalne, niewymuszone katalogowym stylem. Niby dom pokazowy, ale jakby czuć z niego rodzinną atmosferę.

 2. avatar Marko napisał(a):
  26 January 2019 o godz. 07:19 AM

  Dom pokazowy ładny, ale ta druga sypialnia jakoś do mnie nie przemawia. W jakim to jest stylu? Tapeta totalna abstrakcja. Nie potrafiłby wypoczywa w takim miejscu.

 3. avatar Zizi napisał(a):
  27 January 2019 o godz. 06:48 AM

  @Marianka odonoszę to samo wrażenie. Mogłabym od razu spakować walizki i przenieść się tam z moją rodziną. Nic bym nie zmieniała. Po prostu wchodzę na gotowe i zaczynam żyć.

 4. avatar Ania napisał(a):
  27 January 2019 o godz. 10:45 AM

  Tapeta w paski cieszyła się aż taką popularnością w 2019 roku? Gdybyście tego nie napisali nawet bym nie wiedziała. Sporo moich znajomych wykańczało bądź wykańczać mieszkania i absolutnie nikt nie zdecydował się na jakąkolwiek tapetę.

 5. avatar Maja napisał(a):
  28 January 2019 o godz. 03:01 PM

  Łazienka w białym marmurze KOCHAM. Moje marzenie, które niestety się nie spełni. Mój mąż określił to mianem cygański styl. Jest nieugięty co do tej kwestii. Także mój wymarzony dom nie będzie wymarzony. Będzie sztuką kompromisów.

 6. avatar Aneta napisał(a):
  29 January 2019 o godz. 08:49 AM

  Cudowna jest ta łazienka. A do tego te złote akcenty. Totalnie w stylu glamour, totalnie w moim stylu.

 7. avatar Rafał napisał(a):
  30 January 2019 o godz. 02:07 PM

  Kogo obchodzą trendy. Po tym domie pokazowym można stwierdzić, że nic się nie trzyma kupy. Każde pomieszczenie inne. Łazienka glamour, salon śródziemnomorski, kuchnia klasyczna, sypialnie totalnie różne. Rozumiem, że chcieliście pokazać różne możliwości jakie można zastosować w tych wnętrzach, ale nie piszcie o trendach i stylach, skoro nie udało się Wam utrzymać spójności w tej realizacji.

 8. avatar Violetta napisał(a):
  31 January 2019 o godz. 10:23 AM

  Też mam tapetę, również w pasy, ale w korytarzu. Prezentuje się bardzo gustownie. Przyznaję że pomysł ukradłam z Waszego portfolio ;)

Leave comment