Open modal
Opublikowano Friday, 14 June 2019 przez Maciej Balcerek
avatar
Chief manager / supervision Skills: prawo, sprzedaż, opiniowanie i pełna obsługa nieruchomości, logistyka,negocjacje, umowy, odpowiedzialność za misję firmy, ostatnie słowo.

Comments: 12 to post “(Polski) Sposoby na przechowywanie rzeczy w mieszkaniu”

 1. avatar Mocha napisał(a):
  14 June 2019 o godz. 05:05 PM

  Najlepszym sposobem to jest nie mieć tyle rzeczy. Polacy są zbyt sentymentalni, bo nauczeni od swych rodziców magazynowania rzeczy, a to ubranka po dziecku trzeba zostawić bo na drugie się przyda, tak samo ze starymi meblami, bo się na działkę kiedyś przydadzą. No masakra…

 2. avatar Pinochet napisał(a):
  14 June 2019 o godz. 08:22 PM

  Nie ma to jak kupić duża szafę, żeby potem kupić jeszcze mnóstwo pudełek żeby je schować do tej szafy. Paranoja jakaś.

 3. avatar Monia napisał(a):
  15 June 2019 o godz. 07:18 AM

  Pamiętam jak w łóżku mojej babci można było znaleźć niesamowite skarby. Babcia traktowała skrzynie w swoim łóżku jako idealne miejsce do chowania wszystkiego co mialo dla niej wartość materialną, jak i sentymentalną. U mnie to tylko kurz się znajdzie.

 4. avatar Frankie napisał(a):
  16 June 2019 o godz. 10:29 AM

  Czy ja wiem, czy potrzebujemy aż tak dużo miejsca do przechowywania? Konsumujemy tak dużo i zużywamy wszystko na bieżąco, że dzisiaj mam jutro nie.

 5. avatar Redżi napisał(a):
  16 June 2019 o godz. 02:11 PM

  Patrzę na to ostatnie zdjęcie kuchni i się zastanawiam, co Ci ludzie trzymają w tych wszystkich szafkach!?! Zmiesciłbym tam zawartość całego kociego mieszkania. Ba, sam nie mam w chacie aż tylu szafek.

 6. avatar Mogen David napisał(a):
  17 June 2019 o godz. 01:48 PM

  Piłeczka na wino w wyspie kuchennej – sprytne rozwiązanie, tylko że nie dla mnie totalnie nie praktyczne. Nie miałabym w niej co przechowywać :D wszystkie wina znikają w mgnieniu oka ;)

 7. avatar Kat koow napisał(a):
  17 June 2019 o godz. 05:05 PM

  W sumie nigdy nie zastanawiałam się nad tym aby upchać coś w kanapie w salonie. Swoją drogą nie mała przestrzeń się tam marnuje..

 8. avatar Aspen napisał(a):
  19 June 2019 o godz. 08:53 AM

  Przeklinać wszystkie kartony. Moja żona ma fioła na punkcie segregowania wszystkiego i układaniu według jakiegoś klucza. Czasami mam wrażenie że mieszkam z Monicą z Przyjaciół, tylko że u niej w mieszkaniu nie dało się dotrzec tyłu pudle ile jest u nas. Wrrr

 9. avatar Denver napisał(a):
  19 June 2019 o godz. 06:05 PM

  Pragnę uświadomić co niektórych że problem przechowywania rzeczy nie dotyczy jedynie właścicieli mieszkań, ale i szczęśliwych) do pewnego momentu) posiadaczy domku z mini ogródkiem. Otóż moi drodzy, nikt mnie nie uświadomił ani sam też nie przemyślałem sprawy przechowywania mebli ogrodowych. Dziwicie się, prawda? Przecież mam do i działkę. Spieszę z odpowiedzią. Ja też się zdziwiłem jak doszło co do czego, bo do szopki drewnianej w rogu działki ich nie wsadzę bo jest za mało miejsca, a poza tym po jednej zimie miał bym wilgoć i grzyba na meblach. Poza tym nie mam piwnicy! Tak, dopiero teraz zdaje sobie sprawę jakimi szcześciarzami są moi rodzice którzy ją posiadają. I właśnie do nich wożę na zimę moje ogrodowe meble. W moim uroczym, zagospodarowany jak tylko się da domu nie mam możliwości ich przechowania. Taki ze mnie gospodarz

 10. avatar Benito napisał(a):
  20 June 2019 o godz. 06:47 AM

  Od małego uwielbiałem grać w Tetrisa, sądziłem że wszystko da radę ułożyć. Jednak prawdziwe życie mnie zaskoczyło i teraz wiem że nie wszystko jest ukladanką. Pozdrawiam Ojciec trzech córek (nie ogarniam po co im tyle ciuchów i kosmetyków na półkach w łazience)

 11. avatar Ariel napisał(a):
  21 June 2019 o godz. 12:06 PM

  Panie Denver, ujęła mnie Pana historia. Oby była przestrogą dla innych.

 12. avatar Krystyna napisał(a):
  22 June 2019 o godz. 03:00 PM

  Słuszna uwaga, domki jednorodzinne zwłaszcza od dewelopera, typu szeregowe, nie mają więcej przestrzeni niż standardowe mieszkania. Czasami nawet gorzej mają, bo są porozbijane na małe pokoiki w których nawet jeden karton zawadza.

Leave comment