Open modal
Opublikowano Friday, 04 January 2019 przez Maciej Balcerek
avatar
Chief manager / supervision Skills: prawo, sprzedaż, opiniowanie i pełna obsługa nieruchomości, logistyka,negocjacje, umowy, odpowiedzialność za misję firmy, ostatnie słowo.

Comments: 9 to post “(Polski) Stojące czy wiszące? Jakie meble do łazienki wybrać?”

 1. avatar Natka napisał(a):
  4 January 2019 o godz. 03:35 PM

  Osobiście wolę wiszące. Jeśli już stoją, to chcę aby nóżki były zabudowane listwą – inaczej ciężko się sprząta pod taką szafką :) Ostatnio urządzaliśmy łazienkę i stanęłam przed takim wyborem. Postawiłam na wiszące i wybrałam Stolkar. No i tak, jak napisała wyżej Marylka – w przypadku jak zaleje łazienkę można wytrzeć, nie zostanie wilgoć pod spodem.

 2. avatar Grażyna napisał(a):
  4 January 2019 o godz. 04:06 PM

  Zdecydowanie wiszące. Manewrowanie mopem pomiędzy nóżkami potrafi zdenerwować a i tak nigdy się dokładnie nie wymyje, bo zawsze jakiś kłak się przyczepi i trzeba potem palcami wybierać.

 3. avatar Hania napisał(a):
  4 January 2019 o godz. 04:39 PM

  Z szafkami problemu nie ma, są bo są, funkcje spełniają. Ale co gorsza to ciągle osadza mi się kurz w łazience. Odkurzam, myje a kurz ciągle jest. 3 razy w tyg sprzatam w łazience. Czemu tak się robi?

 4. avatar Jolanta napisał(a):
  4 January 2019 o godz. 11:47 PM

  Jeżeli mowa o praktyczności to mam wiszące meble w łazience, ale dla mnie ważniejsze jest to że posiadają szuflady. Zdecydowanie ułatwia to organizację rzeczy. Z szuflad wyciąga się rzeczy od góry, a w szafkach jedno stoi za drugim i trzeba albo przesuwać albo nurkować żeby coś wyciągnąć.

 5. avatar Tytus napisał(a):
  5 January 2019 o godz. 06:16 AM

  Ręką do góry temu komu szafka łazienkowa zemdlała i opadła z haków? Huk niesamowity, szkód jeszcze więcej. Umywalka i kilka płytek podłogowych rozbitych. Armagedon.

 6. avatar Klamann napisał(a):
  5 January 2019 o godz. 10:14 AM

  No właśnie problem z kafelkami, jak się przekonałam na własnej skórze nie każdy majster potrafi wywieric otwór w płytkach, bez kruszenie całej płytki.

 7. avatar Paulii napisał(a):
  7 January 2019 o godz. 01:16 PM

  Szafki ukryte w ścianie to najlepsze rozwiązanie estetyczne. Nic nie wystaje, nic nie trzeba montować, nikt nie uderzy się w palec o nóżkę szafki. Wszystko schowane i elegancko.

 8. avatar Marylka napisał(a):
  8 January 2019 o godz. 06:57 AM

  Mi niestety zalalo łazienkę i mebelki przy okazji. Cały dół przegnity, piękna szafka do wyrzucenia. Szkoda.

 9. avatar Aurora napisał(a):
  24 January 2019 o godz. 01:11 PM

  Szafki wiszące są praktyczniejsze w przypadku małych i wąskich lazienek, gdzie podłoga jest ograniczona. Zresztą montujemy je na wysokości dostosowanej do nas, co jest o wiele wygodniejsze niż ciągle schylanie się.

Leave comment