Open modal
Opublikowano Friday, 09 June 2017 przez Maciej Balcerek
avatar
Chief manager / supervision Skills: prawo, sprzedaż, opiniowanie i pełna obsługa nieruchomości, logistyka,negocjacje, umowy, odpowiedzialność za misję firmy, ostatnie słowo.

Comments: 5 to post “Glass Trap? The role of windows in interior design”

 1. avatar Kaja napisał(a):
  16 June 2017 o godz. 09:21 AM

  Gdyby nie blok na bloku i fakt, że sąsiedzi chętnie zaglądają w okna, to najchętniej zostawiłabym je puste. A tak to z wszystkich dostępnych opcji wybieram najzwyklejsze rolety zwijane. Chociaż przyznam, że zasłony, które prezentujecie na zdjęciach wyglądają bardzo ładnie, ale zastanawiam się czy ich pranie nie byłoby zmorą.

 2. avatar Feliks napisał(a):
  16 June 2017 o godz. 10:34 AM

  Na Zachodzie dawniej nikt nie przejmował się zasłonami, nawet mając dom bezpośrednio przy ulicy, okna były puste i wszystko było widać – inne podejście. Ale rzeczywiście nie wyobrażam sobie żeby mi sąsiedzi do talerzy zaglądali. Za bardzo cenię sobie prywatność. Minus jest taki, że zgadzam się z tym, co napisaliście – najprostsze i najtańsze rolety najczęściej bardzo szpecą wnętrze, nie mają żadnego uroku.

 3. avatar kOWal napisał(a):
  19 June 2017 o godz. 08:09 AM

  Za każdym razem jak oglądam zdjęcia na waszej stronie, to uciekam myślami do momentu, w którym sama będę mogła się cieszyć własnym mieszkaniem (mam nadzieję, że równie pięknie zaaranżowanym). A co do tematu wpisu, to bez rolet ani rusz. Zasłony są według mnie niepraktyczne, a całkiem pustych okien nigdy bym nie zostawiła.

 4. avatar Danka napisał(a):
  20 June 2017 o godz. 07:28 AM

  Haha, pamiętam te metalowe żaluzje, w których plątały się sznureczki :) Całe szczęście, że teraz można znaleźć inne fajne rozwiązania. W dodatku jest ich tyle, że naprawdę można się pogubić przy wybieraniu najlepszego.

 5. avatar Tomko napisał(a):
  23 June 2017 o godz. 10:46 AM

  Oj tak, potwierdzam, że dla alergików wszelkiego typu zasłony czy rolety zbierające kurz to prawdziwa udręka. Może nie za ładne, ale te najprostsze rolety, to najlepsze wyjście w takich sytuacjach :) Chociaż uważam, że nawet gdybym nie był alergikiem, to nie “zagracałbym” sobie wnętrz zasłonami.

Leave comment