Open modal
Opublikowano Friday, 28 July 2017 przez Maciej Balcerek
avatar
Chief manager / supervision Skills: prawo, sprzedaż, opiniowanie i pełna obsługa nieruchomości, logistyka,negocjacje, umowy, odpowiedzialność za misję firmy, ostatnie słowo.

Comments: 7 to post “(Polski) Wykańczanie pod klucz: tańsza alternatywa?”

 1. avatar sceptyk napisał(a):
  31 July 2017 o godz. 07:04 AM

  Jeśli miałbym wystarczającą ilość pieniędzy i kupował mieszkanie pod wynajem, to nie zastanawiałbym się, tylko zlecił wykończenie pod klucz. Z drugiej strony, jeśli mieszkanie byłoby dla mnie, to chciałbym, żeby wyglądało dokładnie tak, jak sobie wymarzyłem. W końcu skoro i tak już wydajemy sporo pieniędzy, to warto też urządzić się dokładnie tak, jak nam się podoba.

 2. avatar gosia napisał(a):
  31 July 2017 o godz. 01:34 PM

  Wydaje mi się, że nie ma co się decydować na takiego gotowca, pamiętajmy, że deweloper na pewno będzie chciał zaoszczędzić na wszystkim, jak się da, a w dodatku tak, jak napisaliście – będziemy mieli ograniczony wybór w każdej kwestii. A przecież wiadomo, że każdy chciałby mieć wolną rękę i wybierać do nowego mieszkania dokładnie takie wyposażenie, jakie mu się podoba.

 3. avatar TOSIA napisał(a):
  1 August 2017 o godz. 08:46 AM

  Z mężem zdecydowaliśmy się chyba na najcięższą drogę, bo kupiliśmy mieszkanie z drugiej ręki, w dodatku w stanie, który wymagał sporego remontu. Małymi krokami, powoli… właściwie większość prac wykonaliśmy sami. Oczywiście kosztowało nas to sporo wysiłku, ale satysfakcja, kiedy wszystko było już gotowe po prostu nie do opisania :) Pozdrawiam.

 4. avatar Basia napisał(a):
  1 August 2017 o godz. 09:18 AM

  Pamiętajmy, że niestety taniej nie oznacza lepiej. A zazwyczaj wręcz przeciwnie. Oczywiście, że warto szukać oszczędności, ale robienie wszystkiego po kosztach nie jest dobrym rozwiązaniem. Po krótkim czasie wyłożymy pieniądze jeszcze raz, żeby wszystko naprawić.

 5. avatar Bartek napisał(a):
  2 August 2017 o godz. 10:33 AM

  A ja zdecydowałem się na wykończenie pod klucz u dewelopera, właściwie z tego względu, że mieszkanie początkowo zostało kupione pod wynajem, później okazało się jednak, że sam w nim zamieszkam i wcale nie żałuję tego rozwiązania. Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Może po prostu jakoś szczęśliwie trafiłem.

 6. avatar kamyk 30 napisał(a):
  3 August 2017 o godz. 06:19 AM

  Fajnie, że macie przygotowane różne pakiety z tego co widzę. Każdy może wybrać sobie taki, jaki mu odpowiada (ewentualnie na jaki go stać :) ). No i tym bardziej chwali się to, że mimo wszystko podchodzicie do klienta indywidualnie, a nie wykańczacie tych mieszkań według jakiś swoich utartych schematów.

 7. avatar Wiolson napisał(a):
  4 August 2017 o godz. 07:48 AM

  Coraz częściej widuję takie lampy jak na pierwszym zdjęciu “niby żarówki”. Na początku mi się nie podobały, ale im częściej spotykam je w fajnych aranżacjach, tym bardziej zaczynają przypadać mi do gustu :) Tu u Was z tym surowym wnętrzem i betonem też się super komponują.

Leave comment