Open modal
Opublikowano Friday, 23 June 2017 przez Maciej Balcerek
avatar
Chief manager / supervision Skills: prawo, sprzedaż, opiniowanie i pełna obsługa nieruchomości, logistyka,negocjacje, umowy, odpowiedzialność za misję firmy, ostatnie słowo.

Comments: 6 to post “Finishing the interior: how much should the window size be?”

 1. avatar Konrad napisał(a):
  26 June 2017 o godz. 01:28 PM

  Dlatego nie rozumiem absolutnie ludzi, którzy lubią ciemność i nawet w ciągu dnia zaciągają rolety. Rozumiem to jedynie w przypadkach, jeśli słońce świeci w monitor itp.. Przecież to nie jest naturalne i naprawdę można nabawić się od tego jakichś chorób. Ja muszę mieć ciągle jasno, w szczególności właśnie lubię światło padające z zewnątrz. Jedynie wieczorami, kiedy chce się już zrelaksować i powoli przygotować do spania, to wystarczy jedynie jakaś mała lampka nocna zaświecona gdzieś w kącie.

 2. avatar wnyku napisał(a):
  27 June 2017 o godz. 06:31 AM

  Światło w ogóle odgrywa ogromną rolę we wnętrzach. I to nie tylko to naturalne, które wpada przez okno, ale też to sztuczne. W końcu zimą na przykład wychodzę z domu kiedy jest ciemno i wracam kiedy też jest ciemno – wtedy nawet największe okna nie pomogą.

 3. avatar kosia napisał(a):
  28 June 2017 o godz. 07:26 AM

  Za jasno źle, za ciemno też niedobrze… fajny dobór światła (oczywiście mówię o tym sztucznym) w pomieszczeniach to naprawdę duża sztuka. Właśnie, może pomyślicie nad jakimś wpisem na ten temat? Bo wydaje mi się, że często ludzie podchodzą do tego na takiej zasadzie, że powieszą żyrandol i jest w porządku. A przecież operować światłem można na wiele innych sposobów.

 4. avatar Grasz napisał(a):
  29 June 2017 o godz. 06:03 AM

  Duże okna czy nawet całe przeszklenia wyglądają imponująco, ale zastanawiam się, jak jest z utrzymaniem tego w czystości? Teraz mieszkam w bloku i szczególnie w okresie pylenia mam trzy dni po umyciu okna dalej tak brudne, że świata nie widać :) Co dopiero gdyby to było takie ogromne okna od podłogi aż do sufitu? Czy gra jest warta świeczki i nie ma z tym aż takich problemów?

 5. avatar Dendryda napisał(a):
  29 June 2017 o godz. 08:04 AM

  Czystość to jedno, a drugie to fakt, o którym słusznie zostało wspomniane we wpisie. Duże przeszklone powierzchnie zimą mogą dać się we znaki, a z drugiej strony latem mogą zadziałać po prostu jak szklarnia. Ale tak naprawdę nie wiem, jak to wygląda w rzeczywistości, bo w moim domu wszędzie są standardowe okna. Ale oczywiście na tyle ich dużo, że jest wszędzie jasno.

 6. avatar Kaaja napisał(a):
  30 June 2017 o godz. 08:41 AM

  Ciekawe, że źle dobrane sztuczne światło może negatywnie wpływać na nasze zdrowie… Jakie zatem kupować, żeby nie narobić sobie problemów i się nie męczyć? W sumie już tak na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że zbyt białe i zbyt żółte światło nie będzie sprawdzało się najlepiej.

Leave comment