Opublikowano Friday, 19 May 2017 przez Maciej Balcerek
avatar
Chief manager / supervision Skills: prawo, sprzedaż, opiniowanie i pełna obsługa nieruchomości, logistyka,negocjacje, umowy, odpowiedzialność za misję firmy, ostatnie słowo.

Comments: 16 to post “Interior decoration: Are kitchen furniture handles an escape?”

 1. avatar szefu napisał(a):
  23 May 2017 o godz. 11:15 AM

  Moim zdaniem świetnie wygląda właśnie połączenie gładkiego, prostego mebla z ozdobą gałką. Niby drobiazg, a naprawdę może świetnie zagrać we wnętrzu. I to nie tylko w kuchni, ale i w sypialni czy łazience.

 2. avatar kaaaas napisał(a):
  24 May 2017 o godz. 10:25 AM

  Bardzo szkoda, że te szafki na dotyk są takie awaryjne. To naprawdę świetne rozwiązanie (przynajmniej według mnie), które pozwala stworzyć niepowtarzalne, nowoczesne wnętrza. Ale wynajmując mieszkanie, w którym był własnie taki system przekonałam się, że po którymś razie odechciewa się naprawiania ;)

 3. avatar gucio napisał(a):
  25 May 2017 o godz. 08:42 AM

  Przepiękne kuchnie! Po prostu marzenie. Mam nadzieję, że podczas wykańczania mojego mieszkania uda mi się stworzyć takie cudowne wnętrza. Kuchnia to takie serce domu, na które moim zdaniem trzeba zwrócić szczególną uwagę podczas urządzania.

 4. avatar Tamara napisał(a):
  25 May 2017 o godz. 11:53 AM

  Biel, biel…wszędzie biel! Jestem za :) Wydaje mi się, że utrzymanie takiej kuchni jak na ostatnim zdjęciu w czystości to prawdziwe wyzwanie dla każdej pani domu. Ale za to wygląda super.

 5. avatar Honorata napisał(a):
  29 May 2017 o godz. 07:57 AM

  Niestety (a dla Was pewnie dobrze ;) ) przekonałam się, że nikt nie stworzy takich pięknych wnętrz jak profesjonaliści, którzy posiadają doświadczenie i znają się na rzeczy. Odwiedzając różne mieszkania moich znajomych doskonale widać, gdzie rękę przyłożyli architekci, a kto próbował sam sprostać…

 6. avatar Dorcia napisał(a):
  29 May 2017 o godz. 10:47 AM

  Zawsze stawiam na prostotę, to podoba mi się najbardziej. Szczególnie w kuchni, gdzie powinno być wyjątkowo łatwo utrzymać porządek. Wszelkie “zawijasy” czy małe elementy utrudniają tylko sprzątanie.

 7. avatar Makaaa napisał(a):
  29 May 2017 o godz. 07:12 PM

  Świetne kuchnie, jestem pod wrażeniem. Miałam zamiar napisać, która z wszystkich podoba mi się najbardziej, ale niestety nie jestem w stanie wybrać! Same piękne wnętrza.

 8. avatar Jula napisał(a):
  30 May 2017 o godz. 08:14 AM

  A ja po przeczytaniu tekstu oraz obejrzeniu zdjęć Waszych (jak podejrzewam) realizacji mam jeden wniosek – światło odgrywa w tym wszystkim ogromną rolę. Zarówno to naturalne, które wpada na przykład przez duże okna, jak i to sztuczne w przypadku, gdy słońce nie dociera. Trochę tak jest, że aranżacja wnętrz to też gra światłem?

 9. avatar hiacenta napisał(a):
  30 May 2017 o godz. 11:32 AM

  Nie wiem, jak to robicie, ale za każdym razem jak oglądam jakiekolwiek zdjęcia z Waszymi realizacjami, to co chwilę myślę sobie “o, mogłabym mieć taką kuchnię”, “o, mogłabym mieć taki salon” :) Bezbłędnie trafiacie w mój gust, mimo że zawsze wydawało mi się, że jestem wybredna.

 10. avatar Dusia napisał(a):
  31 May 2017 o godz. 08:40 AM

  A ja mam system push to open od dobrych paru lat i nigdy nie było z nim problemu. Kuchnia wygląda schludnie, brak gałek/uchwytów znacznie ułatwia czyszczenie powierzchni. Jak dla mnie same plusy :)

 11. avatar wazna napisał(a):
  1 June 2017 o godz. 08:56 AM

  Uwielbiam wymieniać gałki ;) Nawet najprostsze, najtańsze meble można zupełnie odmienić i nadać im niepowtarzalnego charakteru właśnie dzięki zmianie gałek. Całe szczęście, że nie tylko ja mam taką manię i dzięki temu można znaleźć naprawdę dużo fajnych sklepów w tym zakresie.

 12. avatar Edyta napisał(a):
  2 June 2017 o godz. 06:26 AM

  Zawsze mnie ciekawiło na ile projekty są Waszym pomysłem, a na ile dokładają się do nich klienci. Czy po prostu przedstawiacie swoje pomysły i po zaakceptowaniu realizujecie, czy to raczej klienci mówią co jak ma wyglądać?

 13. avatar Maaaalina napisał(a):
  2 June 2017 o godz. 08:22 AM

  Tak naprawdę to nie ma reguły, wszystko się może popsuć. Tak jak najbardziej zwyczajna szafka czasami urwie się na zawiasach, tak i bardziej skomplikowane systemy mogą ulec jakiejś awarii. Według mnie to bardzo fajne i praktyczne rozwiązanie.

 14. avatar kawoszka napisał(a):
  2 June 2017 o godz. 09:47 AM

  Bardzo podoba mi się połączenie czerni i bieli w kuchni, jednak boję się, że decydując się na taką kolorystykę, pomieszczenie staje się chłodne i wręcz “surowe”. Myślicie, że jakieś drobne dodatki w cieplejszych barwach pomogą? :)

 15. avatar jula napisał(a):
  2 June 2017 o godz. 11:21 AM

  Przeglądając Waszego bloga, przyszło mi do głowy tylko jedno… jestem bardzo ciekawa, jak będą wyglądały wnętrza za kilkadziesiąt lat. Przecież te dzisiejsze diametralnie różnią się od tego, co było modne w latach ’90. Coś czuję, że kuchnie w 2040 roku mogą nas zadziwić :)

 16. avatar jula napisał(a):
  2 June 2017 o godz. 11:54 AM

  Ciekawe, że jeszcze niedawno wysoki połyk uznawany był za obciach, a teraz jest taki modny znowu. Sama nie wiem, czy mi się to podoba, czy nie. Ciężko zdecydować. Jedno jest pewne – utrzymać takie szafki w idealnej czystości to niezłe wyzwanie.

Leave comment