09 kwietnia 2021

Przegląd apartamentów i dużych mieszkań w Warszawie: Wilanów, Mokotów i okolice

Dziś mieszkanie spełnia wiele ról. Jest naszym azylem, strefą wypoczynku i regeneracji, miejscem do realizowania zawodowych wyzwań, jak i celebracji czasu z rodziną. W tych czterech ścianach toczy się całe nasze życie, nic dziwnego, że coraz więcej z Was poszukując wymarzonego lokum zwraca uwagę na te najbardziej prestiżowe lokalizacje i większe niż kiedyś metraże.

Znalezienie równowagi pomiędzy życiem rodzinnym i zawodowym jest dziś jeszcze trudniejsze niż w czasach przed pandemią. Dlatego tak ważne jest miejsce, w którym żyjemy. Szukając najwyższej jakości i wygody przygotowałem więc przegląd wyjątkowych apartamentów i dużych mieszkań liczących od 100 m2 wzwyż.

Zen Garden Mokotów – własny azyl na warszawskim Mokotowie

Zen Garden Mokotów przyciąga uwagę kameralnym charakterem i pełną zieleni działką. Niskie budynki zostały tak zaaranżowane, aby spacerując po własnym terenie można było poczuć się niemal jak na Mazurach. Tak samo atrakcyjne, jak bujne ogrody i zielone alejki, są apartamenty, których powierzchnie sięgają 107 m2.  Do każdego z nich należy miejsce postojowe podziemne.

Budowa osiedla rozpoczęła się w 2 kwartale 2019 roku, a oddanie do użytkowania planowane jest już na 2 kwartał 2021 roku.


Fot. Prestige

Infinity Wilanów – unikalna architektura i wyjątkowe strefy dla mieszkańców

Infinity Wilanów to bardzo ciekawa inwestycja na warszawskich Błoniach Wilanowskich. Myślę, że może zainteresować wszystkie te osoby, które chcą zapewnić sobie bliskość natury, a przy tym móc prowadzić aktywny, wielkomiejski tryb życia. Choć na osiedlu znajdziemy niewielkie kawalerki, to największą uwagę przyciągają jednopoziomowe, 5-pokojowe lokale o metrażach sięgających ponad 130 metrów. Ich atutem są wysokie, drewniane okna oraz przestronne tarasy i balkony i ogródki. Znajdując się na najwyższych piętrach, apartamenty oczywiście są klimatyzowane.

Poza tym deweloper obiecuje dostęp do unikalnej strefy rekreacji z elementami wodnymi oraz do kącika malucha – oczywiście wyłącznie dla mieszkańców. Samo osiedle ma być monitorowane całodobowo. Bezpieczeństwo ma także zapewnić reprezentacyjna recepcja. Za plus uważam także przynależące do lokali komórki lokatorskie oraz komfortowe miejsca postojowe na dwóch poziomach hali garażowej – w tym na pojazdy elektryczne.

Termin oddania inwestycji do użytku planowany jest na IV kwartał 2022 roku. Ceny nie są udostępnione do wiadomości publicznej.


Fot. Dor Group

K2 Residential – „z nami dobrze się mieszka”

W realizacji dewelopera K2 Residential znajduje się inwestycja przy Bruzdowej 173. Te zaledwie dwa budynki mieszkalne mają po trzy kondygnacje naziemne, przy czym najwyższe piętra posiadają użytkowe poddasze oraz, uwaga – wydzielone antresole!

W każdym z budynków znajduje się po 19 apartamentów. W podziemiu wybudowano z kolei garaż z miejscem na samochody oraz z boksami rowerowymi.

Aktualnie w ofercie znajduje się 24 apartamentów o powierzchniach od 45 to aż 104 m2. Ceny zaczynają się już od 8 600 zł za m2. Zwracam uwagę, że cała inwestycja została zaprojektowana z myślę o udogodnieniach dla osób niepełnosprawnych, w szczególności poruszających się na wózkach.


Fot. K2 Residential

Zielone Rondo – apartamenty gotowe do zamieszkania

Wysoce ciekawą inwestycją jest także Zielone Rondo – dwupiętrowy, kameralny budynek apartamentowy zlokalizowany nieco za Wilanowem – w Konstancinie-Jeziorna. Uwagę przyciąga jasna elewacja w ciepłych kolorach, eleganckie wejście do budynku, cichobieżna winda oraz staranne wykończenie wszystkich powierzchni wspólnych. Wszystkie apartamenty posiadają duże tarasy lub balkony.

Co ważne, w budynku znajduje się zaledwie 17 mieszkań, w tym spore, 4-pokojowe apartamenty o metrażu 108 m2. Na parterze zaprojektowano lokale usługowe, które mogą być ciekawym udogodnieniem dla mieszkańców.

Mieszkania są gotowe do zamieszkania. Ceny kształtują się w zakresie od 589 387 do 826 659 zł (koszt metra kwadratowego wynosi od 7 650 do 8 200 zł).


Fot. Lugra

Gdy już znajdziecie swoje wymarzone mieszkanie, zapytajcie nas o opinię. Specjalnie dla Was zbadamy nieruchomość i oszacujemy stosunek ceny do jakości. Odbierzemy klucze od dewelopera i przygotujemy dla Was projekt wnętrza. Zrealizujemy wszystkie prace remontowo-budowlane, tak abyście mogli wprowadzić się do idealnego wnętrza, urządzonego zgodnie z planem, w wyznaczonym terminie i budżecie, wysprzątanego i udekorowanego dokładnie tak, jak sobie to zaplanujemy na początku naszej przygody. Nie bójcie się o stres, sprawimy że przeprowadzka do nowego lokum będzie otoczona radością i wyłącznie miłymi niespodziankami!

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź