05 marca 2021

Przegląd ofert domów i segmentów z warszawskiego rynku pierwotnego

Planujesz zakup nowego domu lub segmentu? Zobacz subiektywny przegląd najciekawszych ofert z warszawskiego rynku pierwotnego. Wybrałem takie lokalizacje, jak Wilanów, Zawady, Kępa Zawadzka i Konstancin-Jeziorna, które uważam za jedne z najbardziej atrakcyjnych w Warszawie i bliskich okolicach stolicy.

Obecnie mamy doskonały czas na zakup nowych nieruchomości. Nie chodzi wyłącznie o chęć przeprowadzenia się do nowego lokum, ale także możliwość ulokowania kapitału w czymś, co nigdy nie straci na wartości. Specjalnie dla tych z Was, którzy marzą o własnym „M” w Warszawie, przygotowałem więc przegląd najbardziej atrakcyjnych nieruchomości. Zobaczcie sami najlepsze domy wolnostojące oraz w zabudowie bliźniaczej i szeregowej.

Habitat Wilanów – luksus w najlepszym wydaniu

Przy ulicy Lercha na warszawskim Wilanowie powstają bardzo luksusowe, nowoczesne domy o śmiałym koncepcie architektonicznym. Te prestiżowe nieruchomości dedykowane są osobom prowadzącym świadomy tryb życia, które oczekują najbardziej nowatorskich i oryginalnych rozwiązań.

Tym, co wyróżnia domy to przede wszystkim wysokie przeszklenia sprawiające, że wnętrza są przestronne i pełna światła. Również pomieszczenia cechuje niestandardowa wysokość dająca poczucie przestrzeni i swobody. Metraże są bardzo dobrze przemyślane – wahają się od 234 do aż 322 m2.

Co ważne, inwestycja jest bardzo kameralna. Składa się zaledwie z 18 domów w zabudowie bliźniaczej. Przestrzeń mieszkalna każdego rozplanowana jest na dwóch poziomach. Poza tym w każdej nieruchomości znajduje się garaż z bezpośrednim przejściem do domu. Inwestor zadbał także o najwyższy komfort życia w strefie outdoor – zapewniając dostęp do pięknych ogrodów.

Planowane oddanie do użytku przewidywane jest na 2 kwartał 2022 roku. Ceny dostępne są u dewelopera.

Fot. City Homes

Hampton Residence Wilanów – nowoczesny minimalizm

Projekt Hampton Residence Wilanów to elegancja i minimalizm wyrażony dużymi przeszkleniami i kolorystyką utrzymaną w odcieniach bieli, szarości i jasnego beżu. Budynki mają subtelne linie oraz piękne wykończenia z elementami naturalnego kamienia. Dzięki dostępowi do własnego ogrodu każdy mieszkaniec może cieszyć się nieograniczoną wolnością i swobodą.

Poza tym za plus uważam wygodny dojazd do rezydencji (w tym dwustanowiskowego garażu) w postaci szerokiej, otoczonej piękną zielenią alei głównej. To nie tylko akcent, ale wręcz oś inwestycji podkreślająca unikatowość natury w mieście.

Dodam, że cały teren Hampton Residence Wilanów, składający się z zaledwie 15 domów wolnostojących, będzie zamknięty – ogrodzony, strzeżony, z kontrolą dostępu przy wejściu. Każda działka będzie okolona zielenią i elementami małej architektury.

Planowane oddanie do użytku to 2 kwartał 2023 roku. Domy będą miały metraże od 196 do 277 mr. Ceny znajdują się u dewelopera.

Fot. Hampton Residence Wilanów

Ville Parkowe – modernistyczna architektura willowa

Domy w ramach inwestycji Ville Parkowe przy Kępie Zawadzkiej to urzekające prostotą, nowoczesne bryły z wielkimi oknami oraz elewacją łączącą w sobie nieskazitelną biel z elementami drewna. Zamysłem projektantów było uzyskanie designu wzorowanego na przedwojennej, modernistycznej architekturze willowej. Dzięki temu stworzyli miejsce wręcz idealne dla par albo rodzin z dziećmi – wszystkich osób ceniących sobie przestrzeń i wygodę, ale i bezpieczeństwo oraz spokój (dodam, że osiedle jest zamknięte, strzeżone, z pełnym monitoringiem).

Eleganckie kondygnacje w zabudowie bliźniaczej mają doskonale zaprojektowaną przestrzeń. Układ pomieszczeń jest bardzo dobrze przemyślany – na parterze znajduje się przestrzeń dzienna gwarantująca dostęp do dużej ilości naturalnego światła. Z kolei pierwsze piętro to część prywatna – w tym sypialnia master z własną łazienką, garderobą i wyjściem na 23-metrowy taras! Dopełnieniem domów są własne ogródki oraz przynależące garaże na jeden samochód.

Podsumowując, w ofercie dewelopera znajdziecie 37 domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 147-148 m2, z różnymi wielkościami działek (od 250 do 600 m2). Planowane oddanie do użytku to II kwartał 2021 roku. Informacje o cenach udziela deweloper.

fot. Ville Parkowe

Traugutta Residence – 300-metrowy, wyjątkowo ekskluzywny dom

W Konstancinie-Jeziorna znajdziemy z kolei inwestycję Traugutta Residence, przy czym uwaga – w sprzedaży został ostatni dom o powierzchni 304 m2! Zasługuje on na uwagę dzięki niezwykle efektownej, reprezentacyjnej bryle. Nowoczesność pojawia się tutaj w postaci ciekawej elewacji, dużych przeszkleń od strony ogrodu oraz ponad 3-metrowych wysokości pomieszczeń.

Strefa dzienna jest wyjątkowo jasna i reprezentacyjna, zapewniając wspaniały widok na ogród i częściowo zadaszony taras. Kuchnia posiada okno narożne, dzięki czemu jest bardzo dobrze doświetlona – ma też możliwość wysokiej zabudowy, uzyskania dużej powierzchni roboczej, w tym zaprojektowania wyspy. Przewidziano też miejsce na spiżarnię. Poza tym na parterze znajdziecie dodatkowy pokój, który może być przeznaczony na gabinet, domową biblioteczkę, jadalnię czy też pokój gościnny.

Ciekawie również wygląda piętro z aż ośmioma pomieszczeniami! Sypialnia master ma wyście na taras, dostęp do własnej łazienki i dużej garderoby. Poza tym znajdziemy tu dwa pokoje z prywatnymi garderobami, dodatkowy pokój, wspólną łazienkę oraz funkcjonalną pralnię.

Planowane oddanie budynku to 3 kwartał 2021 roku. Cena znajduje się u dewelopera.

fot. Traugutta Residence

Wille Zawady – rezydencjalna zabudowa w otoczeniu zieleni

Kameralne osiedle Wille Zawady to zespół eleganckich domów jednorodzinnych zlokalizowanych na warszawskich Zawadach. To, co najbardziej charakteryzuje budynki to rezydencjalny koncept architektoniczny zbudowany w otoczeniu rozległych terenów zielonych. To miejsce zdecydowanie dedykowane osobom ceniącym sobie ciszę i dostęp do natury.

Domy mają zabudowę bliźniaczą i są ze sobą połączone garażami na dwa samochody. UWAGA! Nad garażem przewidziano przestronny taras, co dodaje uroku całej inwestycji. Duże działki (620 m2) na pewno będą zachęcać do spędzania wolnego czasu we własnym ogrodzie.

Domy są gotowe do zamieszkania. Metraże są imponujące – to aż 357 m2. Ceny znajdują się u dewelopera.

 

Fot. Villa Mia

Na koniec zostaje najważniejsze pytanie, w której nieruchomości widzisz swój dom?


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź