11 czerwca 2021

Nieruchomości na sprzedaż – działki i domy na Wilanowie

Warszawski Wilanów zaprasza! Znajdziecie tu wiele ciekawych nieruchomości, w tym działek idealnych do zabudowy jednorodzinnej. Zobaczcie najciekawsze propozycje deweloperów.

Idealna działka pod dom jednorodzinny

Świetną inwestycją może być działka umieszczona nieopodal ulic Starodawnej i Zakamarek. Okolica jest wyjątkowo spokojna i bardzo ładna, pełna nowoczesnych domów jednorodzinnych. Plusem jest też to, że w otoczeniu znajdziesz mnóstwo terenów zielonych i tras rowerowych. Działka mieści się zaledwie 100 metrów do jeziora Struga oraz 2 kilometry od urokliwego lasu Kabackiego.

Działka ma powierzchnię 1 024 m² i kosztuje 999 000 zł (976 zł/m²).

Działka dla siebie lub dla biznesu

Ciekawą inwestycją jest także działka znajdująca się w Wilanowie na Kępie Zawadowskiej. W sąsiedztwie znajduje się głównie nowa zabudowa i działki niezabudowane. Plusem jest to, że w ulicy przy działce znajdują się już przyłącza mediów miejskich (gaz, wodociąg, kanalizacja, prąd).

W zależności od Twoich planów mieszkaniowych, działkę możesz przeznaczyć na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojąca – jedno lub dwulokalową, a także zabudowę bliźniaczą.

Jeżeli jednak chcesz potraktować działkę jako inwestycję, można na niej wybudować lokale usługowe – o funkcjach lokalnych, nieuciążliwych.

Działka ma powierzchnię 3940 m2 i kosztuje 2 758 000 zł.

Działka blisko przyszłej Galerii Wilanów

Kto lubi bliską odległość od tętniących życiem miejsc, temu można polecić działkę przy ul. Przyczółkowej na Wilanowie. Posiada ona świetną lokalizację:

– 300m od skrzyżowania ulic Przyczółkowej z Branickiego/Vogla i planowanej niedługo budowy Galerii Wilanów przez GTC

– 300m od planowanej budowy nowej linii tramwajowej

– 200m w linii prostej od granicy projektowanej inwestycji Centrum Handlowe Wilanów Park

– 400m od istniejącego sklepu BRICOMAN

– 600m od Południowej Obwodnicy Warszawy

Działka kosztuje 2 200 000 zł (2 788 zł/m²), ale uwaga na terenie znajduje się zadbany, doskonałej jakości 320m2 dom jednorodzinny z 2001 roku.

Willanovia Park przy Wiedeńskiej

Analizując oferty deweloperów, jeżeli chodzi o domy, na pewno na uwagę zasługuje nieruchomość Willanovia Park znajdująca się w południowej części Wilanowa, przy ul. Wiedeńskiej. To kameralne, zamknięte, monitorowane i strzeżone osiedle składające się z 36 domów. Wszystkie posiadają jednakową, komfortową powierzchnię ok. 225 m² wraz z garażem. Indywidualne, obszerne ogródki wynoszą od ok. 140 do 474 m².

Dla komfortu mieszkańców we wszystkich domach zaplanowano przyłącza do jacuzzi na tarasie o powierzchni blisko 27 m² oraz miejsce do sauny na poddaszu. Dla wygody powstanie tutaj także ogólnodostępna siłownia zewnętrza oraz plac zabaw.

Inwestycja Willanovia Park znajduje się na Błoniach Wilanowskich i jest realizowana przez dewelopera Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o. Planowane oddanie do użytku to 3 kw. 2022 roku.

Wille Miejskie Rumiana House na Niskim Wilanowie

Rumiana House to bardzo elitarna inwestycja o kameralnym charakterze. Każda z nieruchomości w unikatowy sposób łączy w sobie najlepsze cechy wysokiej klasy apartamentowca oraz domu jednorodzinnego. Domy są w trakcie budowy, a metraż poszczególnych nieruchomości wynosił będzie od 238 do 282 m2.

Przestrzeń będzie bardzo ergonomiczna. W domach rozlokowane zostaną funkcjonalne pomieszczenia zapewniające nowoczesne, komfortowe i jasne wnętrza. Zarezerwowany zwykle dla loftów wyjątkowy klimat, zapewni znajdujący się w każdym domu na parterze salon – wysoki na 6 metrów, z dwukondygnacyjnymi przeszkleniami gwarantującymi dostępność naturalnego światła, potęgującymi wrażenie wolnej przestrzeni.

Na drugim piętrze przewidziano tarasy, z których popijając kawę będzie można obserwować najbliższą okolicę. Bezsprzecznym atutem każdego domu będzie przynależący do niego ogród, stanowiący obok awangardowej nowoczesności drugi, zielony wymiar inwestycji Rumiana House.

Każdy dom wyposażony zostanie w dwustanowiskowy, szeroki garaż podziemny z oddzielnym, wygodnym wjazdem i otwieraną automatycznym napędem bramą. Hala garażowa wyposażona zostanie w punkt naprawy rowerów. Z garażu będzie można dostać się do domu dodatkowym, bezpośrednim wejściem.

Inwestycja Rumiana House znajduje się na Wilanowie Niskim, ul. Rumiana 59 (7.5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Albero Invest. Jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Wilanów to bardzo prestiżowa lokalizacja – w opinii wielu to właśnie adres, obok bryły budynku i niekonwencjonalnych rozwiązaniach architektonicznych, decyduje o prawdziwym prestiżu nieruchomości. Wyjątkowe budynki z segmentu premium to te zapewniające nie tylko luksus i nietuzinkowy design, ale również i unikalne otoczenie. Warto tu mieszkać – to powie każdy, kto się tutaj znajdzie.

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź