16 lipca 2021

Nieruchomości na sprzedaż – działki i domy na Zawadach

Chcąc mieszkać na Zawadach, musisz się pospieszyć. Jeżeli chodzi o rynek pierwotny, zostało już niewiele inwestycji. Dziś opiszemy jedną z nich, o której wcześniej nie wspominaliśmy. Chyba, że chcesz się budować, wtedy wybór jest większy, choć ceny za działki – są powalające.

Położone w południowej części Warszawy Zawady to licząca ok. 37 metrów kwadratowych jedna z najbardziej ekskluzywnych dzielnic w stolicy. Dominuje tu willowa zabudowa, która świetnie komponuje się z niepowtarzalnym krajobrazem pełnym zieleni i przyrody. To miejsce wręcz wymarzone do mieszkania, nic dziwnego, że nieruchomości szybko się sprzedają, a ceny – nie należą do najniższych.

Bruzdowa etap II

Nowe bliźniaki powstają przy ul. Bruzdowej na warszawskich Zawadach. Uwaga, trzeba spieszyć się, bo zostały już tylko dwa, czteropokojowe, nowe domy – każdy o powierzchni 281 metrów kwadratowych. Standard deweloperski jest bardzo wysoki, a sama bryła domu – przyciąga wzrok nowoczesną architekturą z nutą skandynawskiego designu. Poza tym budynki posiadają trzy kondygnacje licząc wraz z parterem.

To, co jest warte zauważenia to w pełni wykończony teren zewnętrzny. Bramy garażowe posiadają napęd elektryczny, a sama droga do posesji wyłożona jest estetyczną, szarą kostką brukową. Elewacja prezentuje się bardzo dobrze dzięki wyłożeniu okładziną dekoracyjną imitującą drewno. Nawet elementy wykończeniowe zostały sprytnie zaaranżowane i stanowią naturalne wykończenie całości (np. szare rury spustowe i rynny blaszane).


Glif Sp. z o.o.

Aktualnie dostępne są dwa domy typu bliźniak. Oddanie planowane jest na II kwartał 2022 roku.

„Najtańsza” działka na Zawadach

Najbardziej atrakcyjną cenę, jaką znaleźliśmy na warszawskim Wilanowie, jest działka w cenie 667 zł za m2, za łączną kwotę 800 000 zł. Rejon jest bardzo dobry – to okolice Bruzdowej i Sytej, niedaleko centrum Vogla. Działka przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą, jedno lub dwulokalową i zabudowę bliźniaczą.

Działki cichej okolicy

W okolicy kameralnych domów jednorodzinnych na warszawskich Zawadach znajduje się kolejna działka w przystępnej cenie. To 1202 m2 plus udział w działce na kwotę 1 050 000 zł. Atutami nieruchomością są cicha i spokojna okolica oraz bliskość komunikacji miejskiej. Zaledwie kilometr dzieli Cię od rekreacyjnego wybrzeża Wisły z cyplem.

Alternatywą jest działka o statusie budowlanym za cenę 1 479 000 (981 zł/m2). Deweloper chwali nieruchomość za doskonałą lokalizację 10 km od centrum Warszawy. W pobliżu znajduje się komunikacja miejska, nowo budowana obwodnica i przystanek autobusowy. Mimo tego to ciche i spokojne miejsce.

Dodajmy, że do obu działek poprowadzone są media, takie jak prąd, gaz, woda, kanalizacja, telefon.

Atutem wspomnianych nieruchomości jest okolica terenów zielonych w otoczeniu wolnostojących domów jednorodzinnych. To izolacja od zgiełku życia miejskiego, a zarazem łatwy dojazd do centrum, duża ilość zieleni dookoła, a przy tym – bliskość południowej obwodnicy Warszawy.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź