03 grudnia 2021

Świąteczna aranżacja wnętrza – przegląd ofert z najmodniejszych sklepów

W tradycyjnej czerwieni i zieleni, minimalistycznej bieli, eleganckim złocie, a może w barwach natury? Masz już pomysł na to, jak udekorować wnętrze na tegoroczne Święta Bożego Narodzenia? Jeżeli nie, koniecznie sprawdź moje pomysły – specjalnie dla Ciebie wybrałam najpiękniejsze inspiracje z oferty najmodniejszych sklepów.

Uwielbiam Święta Bożego Narodzenia i czas radosnych przygotowań, wypełnionych ciepłem płynącym z blasku świec, zapachem zielonych igieł i aromatami świeżych wypieków. W tym roku może być jeszcze piękniej, bo sklepowe półki zachwycają dekoracjami świątecznymi o najróżniejszych stylach, wzorach, formach i kolorach. Zobaczcie najmodniejsze z nich!


Home&You

Po pierwsze – święta w stylu skandynawskim

Szukając dekoracji w stylu skandynawskim swoją uwagę warto zwrócić na minimalistyczne ozdoby o prostej formie. Takie przybrania nie powinny zasłaniać zielonych gałązek, dając subtelny efekt.

Zdecydować można się także na klimat duńskiego hygge, pełnego miękkich tkanin i drewnianych dekoracji. Takie wnętrza wypełniają świąteczne, mroźne granaty przeplatane złotem i mosiądzem.


Home&You

Nadal w modzie jest także śnieżna biel, którą można podkreślić dekorując choinkę bombkami o tym kolorze, jak i norweskie szarości, które można wprowadzić do świątecznego wnętrza decydując się na ozdoby z papieru.


Zara Home

UWAGA!

W tym roku wprowadź świąteczny klimat do całego wnętrza. Udekoruj nie tylko salon, ale i pozostałe pomieszczenia, jak sypialnie czy łazienki. Wstaw do nich wazony wypełnione bombkami tworzącymi piękne kolaże, świąteczne wieńce, a także świece i lampiony z bożonarodzeniowymi akcentami.


Zara Home

Po drugie – francuski luksus

W sklepach pomysły na bożonarodzeniowe akcenty znajdą także miłośnicy stylu glamour. Takie wnętrza aż iskrzą światełkami i kolorami. Znajdziemy tu brokatowe dekoracje, błyszczące szkła, efektowne pióra oraz wszelkiej maści figurki podkreślające wyrafinowany charakter aranżacji.


Westwing

UWAGA!

Udekoruj nie tylko choinkę, ale i ściany oraz drzwi. Świąteczne wieńce i girlandy niech pojawią się na blatach komód, lampach i poręczach schodów. Takie kaskady święcących lampek, łańcuchów i zielonych gałązek będą wyglądały wręcz zjawiskowo.


Zara Home

Po trzecie – na folkowym luzie

Ponadczasowe piękno Świąt Bożego Narodzenia podkreślą klasyczne czerwienie i zielenie, idealnie odzwierciedlające świąteczny klimat. W takiej stylizacji możesz łączyć nowoczesność z tradycją, a rustykalizm z naturalizmem. Niech bombki dekorują stół z porcelanową zastawą, a choinkę – własnoręcznie zebrane szyszki.


Zara Home

UWAGA!

Zaszalej i zmień codziennie używane przedmioty na takie o świątecznym klimacie. To np. specjalna zastawa z motywami bożonarodzeniowymi, pasujący obrus lub bieżnik czy koce i poduszki w charakterystycznym dla świąt kolorze.


Westwing

Święta to czas wypełniony ciepłem i atmosferą pełną miłości oraz bliskości. Zapewniają to rodzinne spotkania w towarzystwie pachnącego lasem drzewka, ciepła bijącego z lampek oraz aromaty świeżo przyrządzonych potraw i wypieków. To niepowtarzalne chwile, które przynoszą radość i nadzieję niezależnie od wszystkiego.

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź