19 maja 2015

Usługa concierge – kompleksowa pomoc naszych specjalistów

Concierge

 

Konsjerż to stanowisko pracownika w hotelu, który zajmuje się spełnianiem specjalnych życzeń gości. Taka funkcja ewoluowała od konsjerża średniowiecznego, który odpowiedzialny był za utrzymanie palących się świec w zamkowych pomieszczeniach, a później również sprawował opiekę nad gośćmi odwiedzającymi zamek. Dzisiaj jest to również oferta na polu bankowości czy ubezpieczeń samochodowych, a także za nasza sprawą – na polu zakupu mieszkania.

Konsjerż w hotelarstwie realizuje najbardziej wymyślne życzenia gości, jego oddanie, chęć sprostania oczekiwaniom klienta, zdeterminowanie i dostosowanie do indywidualnych potrzeb to podstawa. Na tej właśnie podstawie zbudowana została również oferta concierge w Perfect Space. Wychodzimy z założenia, że nie każdy musi znać realia rynku deweloperskiego, być ekspertem od prac wykończeniowych, czy posiadać artystyczną żyłkę pomagającą w urządzeniu mieszkania. Dlatego stworzyliśmy formułę usługi, gdzie wszystkimi tymi sprawami zajmują się specjaliści. Oferujemy kompleksową pomoc w wyborze, zakupie, zaprojektowaniu i wykończeniu mieszkania. Naszym głównym celem jest wyręczenie naszych klientów w szeregu formalności związanych z kupnem mieszkania, ułatwienie podjęcia ważnych decyzji, przeprowadzenie wszelkich prac wykończeniowych, a w efekcie końcowym wręczenie klientom kluczy do gotowego mieszkania dostosowanego do ich potrzeb.

 

perfectspace-aranzacja-wnetrza-kuchni-z-widokiem-na-salon-oraz-wyspe-kuchenna

 

Concierge w Perfect Space

W ramach usługi concierge klienci otrzymają weryfikacje wybranych lokali pod kątem spersonalizowanych potrzeb i oczekiwań. Prześledzimy wszelkie dokumentacje związane z wybranym lokalem, takie jak zapisy z ksiąg wieczystych, umowy informacyjne, zbadamy również stan faktyczny lokalu i porównamy go z obowiązującymi normami i standardami, które mają zapewnić bezpieczeństwo i komfort w korzystaniu z mieszkania. Poza tym oferujemy projekty aranżacyjne wybranych lokali stworzone według wskazówek nabywcy. Każdy kto zdecyduje się na naszą kompleksową pomoc będzie miał również dostęp do panelu klienta, gdzie znajdzie wszelkie informacje dotyczące wszystkich interesujących go lokali. Ponadto wybranie pakietu concierge w Perfect Space oznacza współpracę z wykwalifikowanymi, obytymi na rynku deweloperskim osobami, które dostępne mogą być do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu.

 

perfectspace-aranzacja-lazienki-lazienki-z-uzyciem-wysokiej-jakosci-materialow

 

Concierge zawsze po stronie klienta

Cechą wyróżniającą usługę concierge na rynku sprzedaży mieszkań jest kompleksowość oferowanej pomocy na każdym etapie nabywania nowego mieszkania (wybór lokalu, prace wykończeniowe, aranżacja wnętrza), a także otoczenie klienta pełną opieką we wszystkich sprawach formalno-prawnych. Firma Perfect Space nie pobiera żadnych prowizji od sprzedających, jedynym wynagrodzeniem specjalistów jest jednorazowa opłata od klienta. Skutkuje to tym, że zleceniodawca otrzymuje wyłącznie oferty dostosowanie do jego potrzeb, nie jest narażony na przykre doświadczenia, kiedy ktoś za wszelką cenę chce mu coś, mówiąc kolokwialnie, wcisnąć – przedstawiciele firmy Perfect Space nie mają w tym żadnego interesu, gdyż reprezentują tylko jedną stronę – klienta. Oferowane wsparcie jest zatem gruntowne i rzetelne, a jakość świadczonych usług najwyższa.

 

perfectspace-usluga-concierge-obejmuje-rowniez-aranzacje-wnetrza

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź