28 maja 2015

Wykończenia pod klucz – 55 m2 w 5 tygodni za 55 tys.

Prezentujemy Państwu jedną z naszych najnowszych realizacji – atrakcyjną ofertę wykończenia pod klucz 55-metrowego mieszkania w cenie 55 tys. zł. Przejście od stanu deweloperskiego do mieszkania gotowego do zamieszkania jest zadaniem pracochłonnym. Naszej ekipie udało się to w zaledwie 5 tygodni. Właściciele nowego lokum nie musieli martwić się o zatrudnienie kolejnych fachowców – wszystkim zajęli się nasi specjaliści.

 

perfectspace-wnetrze-kuchni-wykonczone-z-mocnym-akcentem-kolorystycznym

 

Pakiet dostosowany do Twoich potrzeb

Przedstawiona realizacja przeprowadzona została w ramach pakietu Medium, który jest optymalnym rozwiązaniem – przestrzeń nadaje się do zamieszkania, jednak nadal jest miejsce na jej modyfikacje ze strony właścicieli. W pakiecie medium oferujemy dobór odpowiednich materiałów z katalogu i możliwość rozbudowy pakietu, bezpłatne dostawy materiałów oraz konsultacje architektoniczne, mieszkanie wykończene i urządzane przez profesjonalną ekipę, w pełni wykończoną łazienkę, drzwi wewnętrzne, malowanie ścian, podłogi, kuchnię z AGD, zabudowy LED, gwarancję na wykonane prace, pełen nadzór wykonawczy. Po zakończonej pracy gwarantujemy oczywiście kompleksowe sprzątanie, dlatego wykończene przez nas mieszkania są gotowe do zamieszkania od razu. Przypominamy, że w naszej ofercie znajdziecie Państwo również pakiet Light oraz Bold – każdy dostosowany do indywidualnych potrzeb i możliwości klienta.

 

perfectspace-przestronna-wnetrze-korytarza-z-pojemna-szafa-typu-komandor

 

Przełamana kolorystyka w aranżacji wnętrz

W dwupokojowym mieszkaniu z aneksem kuchennym ograniczyliśmy się do wąskiego spektrum kolorów. Przeważają beże – płytki łazienkowe, panele, meble kuchenne i biel – szafy typu komandor, szafki łazienkowe i kuchenne, ściany, drzwi.

 

perfectspace-wykonczenie-wnetrza-lazienki-w-tradycyjnym-stylu

 

Ten jasny i nieco sterylny klimat został przełamany zdecydowanym burgundem – na jednej ze ścian w każdym pomieszczeniu (sypialnia, salon, korytarz, ściana nad blatem aneksu kuchennego).

 

perfectspace-wykonczenie-wnetrza-pokoju-ze-sciana-w-mocnym-kolorze

 

Aranżacja aneksu kuchennego 

Przy doborze oświetlenia blatu zdecydowaliśmy się na wybór technologii LED. Na ścianie nad blatem zostały zamontowane płyty szklane – cieszące się coraz większa popularnością i dużo bardziej funkcjonalne niż tradycyjnie stosowane płytki ceramiczne. Dodatkowo takie rozwiązanie poszerza gamę kolorów do wykorzystania – ściana może zostać pomalowana na dowolny kolor i zostanie pokryta przezroczystym szkłem. Zamontowaliśmy również wszystkie potrzebne sprzęty AGD: płytę indukcyjną, piekarnik, okap, lodówkę.

 

perfectspace-wykonczenie-kuchni-obejmujace-plyte-indukcyjna-piekarnik-okap-oraz-lodowke

 

W przypadku każdej realizacji gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług i nasze długoletnie doświadczenie i rzetelność. Wszystkie wykorzystane materiały pozyskujemy od sprawdzonych producentów.

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź