Open modal
Opublikowano Friday, 15 December 2017 przez Maciej Balcerek
avatar
Chief manager / supervision Skills: prawo, sprzedaż, opiniowanie i pełna obsługa nieruchomości, logistyka,negocjacje, umowy, odpowiedzialność za misję firmy, ostatnie słowo.

Comments: 6 to post “(Polski) Aranżacja wnętrz: spraw prezent swojemu mieszkaniu”

 1. avatar zipp napisał(a):
  17 December 2017 o godz. 07:42 PM

  Swojemu mieszkaniu sprawiam prezent co miesiąc. Jestem na etapie urządzania mieszkania, więc wnętrza nie są jeszcze wypełnione tak jak bym sobie tego życzyła. Ale takie święta to faktycznie dobra okazja żeby sprawić mieszkaniu taki porządniejszy prezent. Na przykład ekspres do kawy czy przytulny fotel.

 2. avatar grejka napisał(a):
  19 December 2017 o godz. 01:33 PM

  Kupowanie sobie prezentów to świetna sprawa, a jeszcze połączenie tego z aranżacją mieszkania – super :) Zapachowe świece, milutki koc, designerska lampka czy akcesoria do kuchni jest w czym wybierać.

 3. avatar papui napisał(a):
  20 December 2017 o godz. 09:48 AM

  stylizowany drewniany globus z oryginalnymi mapami z epoki? szczerze, to kupowanie tego typu akcesoriów do domu jest sztuczne. Inna sprawa gdy odzwerciedla to nasze pasję lub stanowi pamiątkę rodzinną. Takie snobistyczne podejście do tematu powinno być publicznie wyśmiewane.

 4. avatar Żelki napisał(a):
  25 December 2017 o godz. 10:04 AM

  W sumie to moim znajomym na święta zawsze kupuje jakiś gadżet do domu. Lubię praktyczne prezenty. Niestety moi znajomi nie wyznają tej zasady i co roku kupują mi bezużyteczne prezenty, które potem rozdaję siostrzeńcom.

 5. avatar Monciak napisał(a):
  25 December 2017 o godz. 05:23 PM

  Najpierw trzeba mieć własne mieszkanie. Także zamiast wydawać pieniądze na dodatki do mieszkania odkładam w kopertę na mieszkanie.

 6. avatar Hubert napisał(a):
  28 December 2017 o godz. 09:25 PM

  Potwierdzam, że najlepszym prezentem do mieszkania są plakaty, grafiki z motywem filmowym. Dostałem taki prezent ale z okazji domówki, więc można to podciągnąć pod prezent dla mieszkania. Wisi dumnie w salonie naprzeciw kanapy.

Leave comment