Open modal
Opublikowano Tuesday, 12 September 2017 przez Maciej Balcerek
avatar
Chief manager / supervision Skills: prawo, sprzedaż, opiniowanie i pełna obsługa nieruchomości, logistyka,negocjacje, umowy, odpowiedzialność za misję firmy, ostatnie słowo.

Comments: 12 to post “The role of concrete in interior finishing”

 1. avatar Darusia napisał(a):
  14 September 2017 o godz. 06:21 AM

  Beton na ścianie o dziwo wygląda super! Pewnie, że raczej nikt o zdrowych zmysłach nie wybetonuje sobie wszystkich ścian w całym domu, ale jakaś jedna ściana na przykład w salonie to według mnie świetny motyw :) Ale co do mebli betonowych, to nie jestem przekonana.

 2. avatar Kaaalina napisał(a):
  14 September 2017 o godz. 09:01 AM

  Jeśli chodzi o tego typu trendy, to zdecydowanie bardziej przekonuje mnie cegła, niby też jest taka surowa, ale jeśli miałabym wybierać, to położyłabym sobie właśnie ją. A beton często widuję w jakiś lokalach, knajpach i przyznam, że jeśli jest dobrze “ograny” to też może wyglądać świetnie.

 3. avatar Hennry napisał(a):
  18 September 2017 o godz. 06:32 AM

  Nigdy nie poczułem tego trendu na ochładzanie pomieszczeń właśnie między innymi betonem. Surowe wnętrza mogą mi się podobać w knajpach, w jakichś lokalach usługowych, ale jednak dom jest domem i według mnie powinien kojarzyć się z ciepłem.

 4. avatar Kajka napisał(a):
  18 September 2017 o godz. 08:01 AM

  A ja się nie zgodzę, że beton od razu musi oznaczać zimne/przemysłowe wnętrze. Moim zdaniem, jeśli będzie odpowiednio przemyślany i połączony z fajnymi dodatkami może wyglądać świetne i wcale nie będzie zaburzał domowego ciepła :) Wystarczy spojrzeć tutaj na trzecie zdjęcie, oryginalny element.

 5. avatar Julka napisał(a):
  18 September 2017 o godz. 08:45 AM

  Co do ostatniego zdjęcia to zdecydowanie wolę, kiedy ściana za biurkiem jest funkcjonalna (niekoniecznie cała ściana, ale po prostu fragment). Czyli na przykład przykryta korkiem, do którego można przypinać pinezkami zapiski, albo na przykład modną ostatnio farbą tablicową, co daje super miejsce do planowania. Od zawsze wychodziłam z założenia, że funkcjonalność jest najważniejsza.

 6. avatar Kamis napisał(a):
  18 September 2017 o godz. 12:50 PM

  “W domach z betonu nie ma wolnej miłości…” ;) A tak naprawdę to sam nie wiem. Każde z wnętrz na zdjęciach wydaje się być jeszcze niedokończone, więc ciężko stwierdzić czy ten beton się fajnie komponuje czy niekoniecznie, a przyznam, że na żywo jeszcze nie widziałem tego trendu.

 7. avatar Maciejek napisał(a):
  19 September 2017 o godz. 06:39 AM

  Zastanawia mnie jak to jest z tymi betonowymi meblami. Przecież to musi być strasznie ciężkie? Jak takie coś wnieść na przykład na 4 piętro? I czy to w ogóle jest bezpieczne? Zawsze wydawało mi się, że betonowe to mogą być tylko ławki w parku ;)

 8. avatar patryk napisał(a):
  19 September 2017 o godz. 08:39 AM

  Podejrzewam, że gdybym zostawił żywy beton na elewacji mojego domu, to nie opędziłbym się od pytań o to, czy brakło mi pieniędzy przy końcu stawiania domu :D We wnętrzach też bym się nie zdecydował, czasami wygląda to całkiem nieźle, ale jednak nie do końca mój styl. Swoją drogą świetne jest to, że mamy na chwilę obecną tyle możliwości, tyle trendów…

 9. avatar Kanja napisał(a):
  20 September 2017 o godz. 08:01 AM

  A czy z położeniem takiego betonu architektonicznego można sobie poradzić samemu? Planuję remont sypialni i myślę, że jakaś betonowa ściana świetnie wpisałaby się w całe założenie, które mam w głowie. Wszystkim planuję zająć się sama, stąd właśnie moje pytanie, czy położenie takiego betonu jest trudne?

 10. avatar Asia napisał(a):
  21 September 2017 o godz. 06:27 AM

  Zastosowanie betonu architektonicznego widziałam jedynie kilka razy w jakichś programach o aranżacji wnętrz, nigdy na żywo. To chyba oznacza, że wcale nie jest tak łatwo postawić na beton i rzeczywiście uzyskać fajny efekt. Swoją drogą czasami mam wrażenie, że ludzie mają trudność ze zwykłym pomalowaniem ścian farbą, to co dopiero z kombinowaniem z takimi trendami.

 11. avatar Marcin napisał(a):
  22 September 2017 o godz. 09:50 AM

  Mi się podoba, ale rzeczywiście chyba trzeba wziąć pod uwagę, że nie nadaje się za bardzo do małych pomieszczeń. Małe pomieszczenie z betonem na ścianach może się co najwyżej kojarzyć z piwniczką :) Ale już w większych przestrzeniach jak najbardziej.

 12. avatar Betor napisał(a):
  26 August 2018 o godz. 08:49 AM

  Fajnie, że można tak wykorzystać beton. Takie pomysły są moim zdaniem świetne, no i też super to wygląda. :)

Leave comment