Open modal
Opublikowano Friday, 08 July 2016 przez Maciej Balcerek
avatar
Chief manager / supervision Skills: prawo, sprzedaż, opiniowanie i pełna obsługa nieruchomości, logistyka,negocjacje, umowy, odpowiedzialność za misję firmy, ostatnie słowo.

Comments: 12 to post “(Polski) Projektant wnętrz idzie siedzieć, czyli o wyborze krzesła”

 1. avatar Marcelina napisał(a):
  8 July 2016 o godz. 03:24 PM

  Ja ostatnio stanęłam przed wyborem mebli do jadalni. Stolik nie był problemem jednak krzesła to już coś innego. W końcu postawiliśmy na krzesła tapicerowane -obite skórą ze względu na fakt, że ich utrzymanie w czystości jest znacznie prostsze.

 2. avatar Olinka napisał(a):
  9 July 2016 o godz. 04:47 PM

  I tu się w 100% zgodzę, że najlepsze są już gotowe zestawy. Sama wolałam taki zakupić niż biegać po sklepach z wymiarami stołu i szukać odpowiednich krzeseł. Tym bardziej, że potrzebowałam ich 8 ;)

 3. avatar Kopek napisał(a):
  12 July 2016 o godz. 03:34 PM

  Moja żona kiedyś zadowolona z siebie przyszła do domu obwieszczając mi, że zakupiła do jadalni przecudowne skórzane krzesła i szklany stół. I wiecie ile postały te meble u Nas? Nawet nie miesiąc bo stół przy dzieciach wiecznie był upaprany i opalcowany, a krzesła okazały się źle wyprofilowane i twarde. Mimo, iż prezentowały się naprawdę fajnie tak nowocześnie to ani na dłużej nie szło na nich usiąść, ani się oprzeć bo były tak twarde i dziwnie wygięte. Teraz już wiemy jak odpowiednio dobrać krzesła i pamiętamy o tym aby przez zakupem usiąść na każdym i przetestować wygodę.

 4. avatar Molinka napisał(a):
  15 July 2016 o godz. 10:04 AM

  A ja mam najzwyklejsze plastikowe krzesła na, które położyłam ręcznie robione poduszeczki aby siedzisko było miękkie. Tanie i jak najbardziej wygodne rozwiązanie – dodatkowo kiedy chcę wtedy zmieniam kolor poduszek i mam zupełnie nowy wystrój.

 5. avatar Anastazja napisał(a):
  15 July 2016 o godz. 01:21 PM

  Tapicerowane krzesła raz miałam jednak częstotliwość ich plamienia się przechodziła wszelkie normy – w szczególności przy dzieciach. Teraz mam najprostszy drewniany stół do niego 4 krzesła i idealnie się taki zestaw sprawdza. Dodatkowo ociepla wnętrze oraz jest łatwy w utrzymaniu.

 6. avatar Futurek napisał(a):
  16 July 2016 o godz. 03:01 PM

  Kiedyś miałem takie krzesła drewniane i były to najwygodniejsze siedziska jakie można sobie wyobrazić. To co teraz idzie dostać w sklepach to już nie to samo. Dość długo szukałem czegoś wygodnego i w sumie każde nadają się jedynie do tego żeby usiąść do obiadu, zjeść i przenieść się na kanapę.

 7. avatar Dalia napisał(a):
  17 July 2016 o godz. 01:18 PM

  Ja niestety mam za małe mieszkanie na kącik jadalny a jako, że mieszkam sama to w kuchni mam taki blat naścienny, który po prostu się podnosi do jedzenia i składa kiedy nie jest potrzebny, a do niego mam stołeczek bez oparcia również rozkładany.

 8. avatar Kamil napisał(a):
  18 July 2016 o godz. 01:53 PM

  Do Dalia: a gdzie kupiłaś taki stoliczek? Czy może robiłaś na zamówienie? I czy to był komplet z tym stołeczkiem czy osobno. Też własnie mam taki problem jak Ty, a nie powiem zależy mi na miejscu w którym spokojnie zjem, bo przy stoliku kawowym to słabo wygląda ;)

 9. avatar Amelia napisał(a):
  18 July 2016 o godz. 05:57 PM

  Wybierając krzesła można pójść na łatwiznę i razem ze stołem nabyć komplet krzeseł, jakie do danego modelu sugeruje producent. Ma to tę zaletę, że nie trzeba się martwić ewentualnym niedopasowaniem wzornictwa i wymiarów. Krzesła bowiem różnią się nieznacznie wysokością, na której umieszczone są ich siedziska, a także wysokością oparć.

 10. avatar Dalia napisał(a):
  19 July 2016 o godz. 10:14 AM

  Do Kamil: ja akurat robiłam na zamówienie bo mam naprawdę mało miejsca i w sklepach stacjonarnych ciężko było coś dobrać na wymiar.Ale normalnie też są takie dostępne od ręki.Co do stołeczka to kupowałam osobno i mimo braku oparcia jest wygodny- w końcu to tylko na porę posiłku.

 11. avatar Miłosz napisał(a):
  21 July 2016 o godz. 09:25 AM

  Ja obecnie jestem w trakcie zakupu mebli jadalnianych i mam już stół jednak jest on troszkę niestandardowy.Różni się trochę od tych standardowych, klasycznych stołów wyglądem – ma szklany blat, białe lakierowane boki i podstawę- taka kurza nóżka.Teraz szukam krzeseł do kompletu, i tak mam chęć wrzucić tu coś z krzeseł kolorowych, z tworzywa,pleksi, przezroczystych?Może ktoś tutaj mi doradzi czy nie będzie się gryzło takie połączenie.

 12. avatar Lolka napisał(a):
  22 July 2016 o godz. 02:07 PM

  Do Miłosz: moim zdaniem będzie to bardzo ciekawe połączenie jeśli dodasz do tego stołu takie plastikowe krzesła. Ja osobiście kupiłabym czerwone albo zielone – ale to już kwestia tego czy będą kolorystycznie pasować do wnętrza. To Tobie ma się podobać a nie komuś.

Leave comment