Opublikowano Friday, 26 October 2018 przez Maciej Balcerek
avatar
Chief manager / supervision Skills: prawo, sprzedaż, opiniowanie i pełna obsługa nieruchomości, logistyka,negocjacje, umowy, odpowiedzialność za misję firmy, ostatnie słowo.

Comments: 12 to post “(Polski) Aranżacja wnętrz: białe mieszkanie nie musi być nudne!”

 1. avatar Vice versa napisał(a):
  26 October 2018 o godz. 04:21 PM

  Nudzą mnie te białe mieszkania, kompletnie nie widać kto w nich mieszka. Wszystko chowamy do szaf na wysokich połysk, a na wierzchu zostawiamy dla picu designerski gadżet. Żałosne to jest.

 2. avatar Bielsze nie będzie napisał(a):
  26 October 2018 o godz. 07:01 PM

  To wykańczanie wszystkiego na biało, to takie ukrywanie swojej osobowości. Jakbyśmy się bali wyrażać siebie poprzez miejsce w którym żyjemy. Czemu ukrywamy się pod tą bielą zamiast wyrażać siebie?

 3. avatar Trójkąty i kwadraty napisał(a):
  26 October 2018 o godz. 07:39 PM

  No właśnie ukrywamy się pod tą bielą, bojąc się pokazać siebie i to jak żyjemy. Biel akceptują wszyscy, ale już tapeta w kwiaty może spotkać się z krytyką, że to nie modne, że kto robi tapetę, to takie babcine…

 4. avatar Wituś napisał(a):
  27 October 2018 o godz. 09:14 AM

  Przełamać biel zdecydowaną czerwienią, cóż za szaleństwo. Godne pochwał na salonach. Też mam dosyć tyvh białych niczym nie oryginalnych wnętrz.

 5. avatar Szafa napisał(a):
  27 October 2018 o godz. 10:14 AM

  Czas otworzyć szafy! Uwolnijmy ich zawartości pokażmy światu jacy naprawdę jesteśmy. Dość ukrywania się za bielą.

 6. avatar Kasia napisał(a):
  27 October 2018 o godz. 11:56 AM

  Ostatnie zdanie należałoby zmienić na: Warto robić jak wszyscy na biało, bo biel jest kolorem na tyle oklepanym, że właściwie nikt się nie doczepi jak urządziłeś mieszkanie.

 7. avatar Markiz napisał(a):
  27 October 2018 o godz. 12:26 PM

  Chyba bardziej żenujący od bieli jest nadymamy styl glamour. Takie udawanie bogatego.

 8. avatar Babka napisał(a):
  27 October 2018 o godz. 06:42 PM

  No właśnie co to za moda bez własnego stylu? Moda ogólna wynikającą z instynktu stąd czego, który można porównać do popularności danych imion w danym okresie.

 9. avatar Finka napisał(a):
  27 October 2018 o godz. 08:39 PM

  Próbowałam kiedyś mieszkać w wynajętym mieszkaniu które było całe na biało. Cena za wynajem oczywiście była wysoka, design się ceni. Tylko że to było mieszkanie do patrzenia a nie do mieszkania. Ładnie się na nie patrzył ale mieszkać się nie dało. Już po 2 miesiącach postanowiłam się wyprowadzić. Zdecydowanie lepiej trafiłam. Kolejne mieszkanie było z elementami drewna, ściany w ciepłych jasnych kolorach. Od razu można było poczuć różnice.

 10. avatar Szeląg napisał(a):
  27 October 2018 o godz. 09:05 PM

  Białe wnętrza są spoko dla singla, bądź wiecznie pracującej parki, która widzi się wieczorami. Czy próbował ktoś spędzić w takim mieszkaniu cały dzień, bądź siedzieć w nim całymi dniami? Chyba nie. Bo od razu byście zrezygnowali z takiego mieszkania. A o siedzeniu w takim wnętrzu przez cały dzień nie ma mowy bo po pierwsze i najważniejsze, wszędzie będzie widać brud, a po drugie takie wnętrza są po prostu nudne, nerwicy idzie dostać.

 11. avatar Doti napisał(a):
  28 October 2018 o godz. 06:21 AM

  Porada dla planujących rodzinę: nie ma co się bawić w urządzanie wnętrz i tak wszystko będzie tonąć w pieluchach.

 12. avatar Matrona napisał(a):
  28 October 2018 o godz. 11:24 AM

  No właśnie, jak się mają białe wnętrza lub wspomniany styl glsmour do rodzin z dziećmi? Da się to pogodzić? Bo jedyne co mi przychodzi na myśl to zamknięcie dzieci w izolatce i od święta wypuszczanie ich na salony hehehe

Leave comment