Opublikowano Friday, 01 February 2019 przez Maciej Balcerek
avatar
Chief manager / supervision Skills: prawo, sprzedaż, opiniowanie i pełna obsługa nieruchomości, logistyka,negocjacje, umowy, odpowiedzialność za misję firmy, ostatnie słowo.

Comments: 10 to post “(Polski) Drzwi do łazienki: na co zwrócić uwagę?”

 1. avatar Marysia napisał(a):
  1 February 2019 o godz. 03:17 PM

  Czy ja dobrze widzę, że na pierwszym zdjęciu jedne drzwi mają kółko takie jak w kajutach na statkach? Niby fajnie, ale strasznie stresujące rozwiązanie. Każde przejście domownika przez korytarz to luknięcie do środka łazienki. Osobiście nie wybrałabym takiego rozwiązania.

 2. avatar Agata napisał(a):
  2 February 2019 o godz. 09:53 AM

  Kratka wentylacyjna najgorsze rozwiązanie ever, kurzu się zbiera niesamowity. Za każdym razem jak chcę ją wyczyścić muszę odkręcić śrubki.

 3. avatar Michajł napisał(a):
  2 February 2019 o godz. 05:04 PM

  Podcięcie wentylacyjne to najlepsze rozwiązanie z technicznego punktu widzenia. Nie dość że wentylacja działa prawidłowo, to łatwo je podważyć umieszczając łom pod podcięciem.

 4. avatar Teresa napisał(a):
  3 February 2019 o godz. 11:37 AM

  Zauważyłam coś ciekawego, a mianowicie, że ludzie nie stosują już drzwi do łazienki z przeszkleniami. Wszyscy decydują się na pełne, zabudowane, bądź z małymi prześwietleniami. W latach 90. było nie do pomyślenia mieć pełne drzwi. Szkło dekoracyjne to był hit!

 5. avatar Miss Gaga napisał(a):
  3 February 2019 o godz. 03:35 PM

  Białe drzwi opanowały łazienki. Nic dziwnego, jak szalejemy z płytkami w łazience, trzeba to jakoś zrownoważyć.

 6. avatar Olivia napisał(a):
  4 February 2019 o godz. 06:49 AM

  Najgorsze co może być to harmonijkowe drzwi do łazienki. Zero intymności. Pamiętam, jak u mojego byłego w domu takie były. Każda wizyta w toalecie była stresująca. Tym bardziej, że drzwi były na wprost salonu i obok wejścia do kuchni. Najgorsza lokalizacja. Na szczęście już nie muszę z nich korzystać.

 7. avatar Dajar napisał(a):
  4 February 2019 o godz. 12:04 PM

  Drzwi do łazienki powinny zapewniać intymność i najlepiej wygluszać pomieszczenie. Niektóre wybory moich znajomych opierały się głównie na designie, wcale nie myśleli o funkcjonalności. I tak za każdym razem jak ktoś korzysta u nich z toalety, słychać jak ciurkiem coś leci. I nie mam tu na myśli wody z kranu.

 8. avatar Barbra napisał(a):
  6 February 2019 o godz. 07:17 AM

  Zawsze marzyłam o prywatnej łazience bez drzwi, tuż obok sypialni i garderoby. Ale odkąd mieszkamy na kartonach na nowym mieszkanku, doceniam jakiekolwiek drzwi. Zamiast nich mamy w toalecie kotarę z koca, przez nią to dopiero słychać dźwięki.

 9. avatar Maxi napisał(a):
  7 February 2019 o godz. 04:59 PM

  Przejrzałem Wasze portfolio i w sumie Miss Gaga ma rację, białe drzwi do łazienki dominują.

 10. avatar Natalka napisał(a):
  26 February 2019 o godz. 07:18 PM

  Moje skojarzenie z dzieciństwa z drzwiami do łazienki to charakterystyczne okienko przez które brat ciągle zaglądał. To było bardzo stresujące. Swoim dzieciom nie zafunduje takiej traumy.

Leave comment