Opublikowano Friday, 12 July 2019 przez Maciej Balcerek
avatar
Chief manager / supervision Skills: prawo, sprzedaż, opiniowanie i pełna obsługa nieruchomości, logistyka,negocjacje, umowy, odpowiedzialność za misję firmy, ostatnie słowo.

Comments: 6 to post “(Polski) Trendy mieszkaniowe: co ostatnio cieszy się popularnością w aranżacji wnętrz?”

 1. avatar Celeste napisał(a):
  12 July 2019 o godz. 05:52 PM

  Narożniki według mnie odchodzą w zapomnienie. Już minęły czasy kiedy to człowiek całe popołudnia wylegiwał się na kanapie przed telewizorem. Teraz kanapy służą do posiadowek z przyjaciółmi, dlatego opcja 2 sofy plus fotele plus pufy sprawdzi się idealnie. Jakieś przestarzałe te trendy macie. Bez urazy.

 2. avatar Ines napisał(a):
  14 July 2019 o godz. 09:49 AM

  Ale zaj******* ta czerwona ścianka w kuchni! Muszę sobie zapisać tego Pina

 3. avatar Tina napisał(a):
  16 July 2019 o godz. 09:14 AM

  Otwarta kuchnia to rozwiązanie jak najbardziej pasujące do naszych czasów, gdzie gotowanie nie jest ideą samą w sobie, ale czasem celebracji z rodziną, przyjaciółmi. I powiedzmy to szczerze, która 30 latka robi bigos, smaży rybę czy robi przetwory, które potem trzeba zapeklować gotując całe popołudnie na wolnym ogniu? No właśnie, rzadki widok zwłaszcza w Warszawie i nowym budownictwie. Jak mamy ochotę zjeść coś staropolskiego to wolimy wyjść na miasto i zamówić w knajpie.

 4. avatar Gabryiela napisał(a):
  19 July 2019 o godz. 12:26 PM

  Na szczescie minęły czasy kiedy to kobieta cały dzień przy grach, potem uslugiwała tym przy stole, a następnie sprzatąła. Teraz przysłowiowa Pani Domu ma pięknie wyglądać, pięknie ułożyć na talerzu potrawy (które wcześniej zamówiła w cateringu), a na koniec włożyć brudy do zmywarki. To się nazywa XXI wiek i wyzwolenie!

 5. avatar Hanna napisał(a):
  22 July 2019 o godz. 12:01 PM

  Niech podniesie rękę ten co nie odrabiał lekcji w kuchni? Przecież tam najlepsza atmosfera panowała, blisko mamy, unoszące się zapachy obiadu czy piekącego się ciasta. Po co ograniczać tą atmosferę wyłącznie do kuchni, niech się rozejdzie po całym domu. Dlatego jestem za otwartą kuchnią, żeby energia z serca domu roznosiła się po wszystkich kątach.

 6. avatar Juuulenja napisał(a):
  26 July 2019 o godz. 10:09 AM

  Gabryiela bardzo trafna uwaga. Nasze córki będą miały jeszcze lepiej! Może kuchnia w mieszkaniu będzie przezytkiem i stołowa będziemy się jedynie na mieście?

Leave comment