Open modal
Opublikowano Friday, 26 May 2017 przez Maciej Balcerek
avatar
Chief manager / supervision Skills: prawo, sprzedaż, opiniowanie i pełna obsługa nieruchomości, logistyka,negocjacje, umowy, odpowiedzialność za misję firmy, ostatnie słowo.

Comments: 9 to post “(Polski) Urządzanie wnętrz: jak dobrać baterie łazienkowe?”

 1. avatar Prażyn napisał(a):
  29 May 2017 o godz. 08:19 AM

  Kilku tysięcy na baterię to bym nie przeznaczył, ale przekonałem się też, że nie ma co za bardzo oszczędzać, bo po naprawdę krótkim czasie zapłacimy ponownie… Ale to wydaje mi się, że z wieloma rzeczami tak jest.

 2. avatar Katja napisał(a):
  29 May 2017 o godz. 11:01 AM

  Jak przeglądam sobie wpisy na Wasze stronie, to cały czas do głowy przychodzi mi myśli o tym, ile to szczegółów i drobiazgów jest do przewidzenia i zaplanowania. Spodoba mi się jakaś bateria do łazienki – kupię, a okaże się, że za każdym razem woda będzie mnie ochlapywała. Jak to wszystko ogarnąć?

 3. avatar Trutka napisał(a):
  29 May 2017 o godz. 07:10 PM

  Niestety muszę to napisać, ale łazienki ze zdjęć wyglądają troszkę jak z galerii handlowych :( Jak dla mnie jedynie ostatnia się broni i taką mogłabym mieć w swoim domu – oryginalna, schludna, przytulna. Bardzo na tak!

 4. avatar boliglowa napisał(a):
  30 May 2017 o godz. 07:53 AM

  Myślicie, że zamontowanie baterii umywalkowej działającej na ruch w mieszkaniu/domu ma jakikolwiek sens? To znaczy, nie planuję zmieniać swojej, ale po prostu zastanawiam się czy byłby to dobry pomysł. Oszczędność wody?

 5. avatar Weronika napisał(a):
  31 May 2017 o godz. 07:12 AM

  Oczywiście macie rację, że kilka tysięcy za baterię to lekka przesada. Wyobraźmy sobie, ile pieniędzy musielibyśmy przeznaczyć na całą łazienkę. Ale naprawdę nie ma też co zbytnio oszczędzać, bo wielokrotnie przekonałam się, że gdzie jak gdzie, ale w łazience szybko to “wyjdzie”.

 6. avatar Filip napisał(a):
  31 May 2017 o godz. 12:47 PM

  Dokładnie, niedoróbki czy jakieś niskiej jakości sprzęty w łazience to najgorsze co może być. Potem tylko wyłazi wszędzie pleśń, wilgoć i inne świństwa, których nie jest łatwo się pozbyć. Warto pamiętać o tym, że nie chodzi tylko o względy estetyczne, ale przede wszystkim zdrowotne.

 7. avatar Natalia napisał(a):
  1 June 2017 o godz. 07:07 AM

  U mnie w domu jeszcze uchowała się bateria z dwoma kurkami i rzeczywiście jak teraz o tym pomyślę, to te nowocześniejsze są o wiele lepszym rozwiązaniem :) Moim zdaniem warto szczególnie w łazience zwracać uwagę na rozwiązania, które przyczynią się do oszczędności. W końcu oszczędność wody = oszczędność pieniędzy, no i względy ekologiczne również są ważne.

 8. avatar Jurek napisał(a):
  1 June 2017 o godz. 08:52 AM

  A mi się podobają niestandardowe i oryginalne baterie. Zawsze do wnętrz lubiłem wybierać nieoczywiste rzeczy i wydaje mi się, że nawet w łazience warto zaszaleć.

 9. avatar Kaja napisał(a):
  2 June 2017 o godz. 06:23 AM

  Bardzo podobają mi się płytki z drugiego zdjęcia, nie wiem co to za model i gdzie takie dostać, ale chyba nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziałam. Chociaż te umywalki wyglądające trochę jak filiżanki nie przypadły mi do gustu, może i oryginalnie wyglądają, ale chyba nie są zbyt praktyczne?

Leave comment