concierge.
pomożemy kupić,
zaprojektować,
wykończyć wnętrze
twojego mieszkania

Tysiące ofert, żadnej podpowiedzi?

Jeśli tutaj trafiłeś, to oznacza że jesteś ciekawy świata, albo po prostu szukasz nowego mieszkania. Pewnie siedzisz w internecie, pochylasz się nad ofertami i zupełnie nie wiesz jak się za to zabrać. Co sprawdzić? O co zapytać dewelopera? No i co konkretnie zrobić, żeby ordynarnie pisząc „nie wtopić”?

ROZWIĄZANIE JEST BARDZO PROSTE!*

Miło nam poinformować, iż jako pierwsi na polskim rynku świadczymy usługę CONCIERGE! Concierge: kompleksowa pomoc w zakupie, zaprojektowaniu i wykończeniu własnego lokalu!

Od wielu lat specjalizujemy się w pracy dla deweloperów, przy deweloperach, jak i z deweloperami. Znamy ten biznes od podszewki, zarówno w kwestiach technicznych, jak i formalnych.

Dzięki temu potrafimy obiektywnie ocenić każdą inwestycję, osiedle, mieszkanie, lokal usługowy czy biuro pod względem:

 • ! standardu wykończenia lokali i zgodności z obowiązującymi normami
 • zgodności standardu wykończenia lokalu z umową/prospektem informacyjnym
 • oceny wszelkich dostępnych dokumentacji technicznych
 • wymogów formalnych, jakie powinien spełniać lokal by można było bezpiecznie go nabyć
 • ! badania zapisów z ksiąg wieczystych
 • dokumentacji powykonawczej
 • ! zgodności Umowy Deweloperskiej z ustawą z dnia 16 września 2011 r. (wejście w życie 31 kwietnia 2012) „o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnninieego”
 • ! stosunku ceny do jakości(!)
 • oraz przed wszystkim  możliwości wykończenia lokalu pod Twoje założenia (4/8 projektów w cenie usługi!)

Jeśli zdecydujesz się na ten pakiet, to możesz oczekiwać fachowego wsparcia i opieki już na etapie szukania własnego lokalu. Następnie pomożemy Ci przejść przez odbiory deweloperskie, wykonamy docelowy projekt, zajmiemy się wykończeniem wnętrz lokalu, a na samym końcu – oddamy Ci klucze do gotowego, Twojego własnego miejsca na ziemi –> nie wybranego przypadkowo :)

U nas nie ma miejsca na spontaniczność –  pewnym krokiem przeprowadzimy Cie przez cały proces. Warto wybrać dobrze. A żeby być pewnym swojego wyboru – warto zdać się na specjalistów.

Jesteśmy drobiazgowi, jak „prześwietlamy” to czepiamy się każdego szczegółu i ZAWSZE stoimy po stronie klienta. Jeśli jesteś zmęczony „fachową” obsługą agencji, innymi „specjalistami” którzy nic nie wiedzą i nigdy nie potrafią odpowiedzieć wprost na zadanie przez Ciebie pytanie, to skontaktuj się z nami. My nie wciśniemy Ci nic, co nie będzie się dla Ciebie nadawać. Po prostu nie mamy w tym interesu – nie pobieramy prowizji od sprzedających. Pobieramy tylko jednorazową opłatę od Ciebie, co jest wygodne, ale i uczciwie gwarantuje Ci nasz czas i prawdziwe wsparcie. Zawsze mamy jednego zleceniodawcę i gramy po jednej stronie – Twojej.

Nie przepadają za nami Agencje Nieruchomości, bo wprowadziliśmy trochę inną jakość obsługi. Oferujemy też coś więcej niż „illusion of safety”, a opiekę nad klientem prowadzimy w sposób rzetelny i prawdziwie kompleksowy. Niestety, jesteśmy też trochę uciążliwi dla sprzedawców mieszkań…

Ale nasi klienci zawsze polecają nas kolejnym, bo wiedzą iż potrafimy sprostać każdej sytuacji, nawet w tych cięższych momentach. A przede wszystkim –  projektujemy i wykańczamy PERFECT SPACE – wnętrza, które bardzo często doceniane są przez prasę branżową i media.

Co otrzymujesz po wykupieniu pakietu:

 • fachową obsługę i prześwietlenie wybranych 4­­­/8 lokali pod kątem zgodności z wypisanymi wyżej punktami 
 • projekty aranżacyjne dla 4/8 lokali, które nam wskażesz (przygotowywane indywidualnie dla Ciebie)
 • ! dostęp do panelu klienta, w którym znajdą się szczegółowe raporty wraz ze zdjęciami nt. każdej z odwiedzonych inwestycji, podzielone na kilka sekcji tematycznych z poszczególnymi ocenami. W załącznikach przekażemy Ci także niezbędną dokumentację
 • asystę kulturalnych ludzi, których towarzystwa nie będziesz się wstydzić, a wyniki ich pracy pozwolą Ci wybrać lokal bez pudła
 • dostępność na Twoje życzenie 7 dni w tygodniu

*obecnie usługę CONCIERGE świadczymy tylko dla klientów zainteresowanych kupnem nowego mieszkania, w stanie deweloperskim


ZAPYTAJ NAS O CENĘ I DOSTĘPNOŚĆ!